Call of Duty Modern Warfare (2019) PS4 PL

Igorow

Postów: 17 Początkujący
1605590117

Witam Towarzysze tej strony :) mam pytanie ludziska bo już kurde zaczyna mnie to nudzić. Mam ofertę do wymiany moje Call of Duty WWII PS4 PL na  Call Of Duty Modern Warfare (2019) PS4 PL kogoś. Ktoś zainteresowany? niby tyle ofert, a ktoś ma zaznaczone taką propozycję ale jednak nie Bo NiEaKtUaLnE ble ble. Pytam się, to po co ludzie dają takie ogłoszenia,trochę kultury i szanowania się tutaj na tej stronie. Skoro nie, to odznacz tą grę, a nie cały czas wisi.  Dlatego pytam się tutaj normalnych ludzisk czy ktoś chętny. Pozdrawiam. Chyba nawet ktoś 2 dni temu dobrze to opisał na forum chyba milka-90? ale nie jestem pewny.

P.S Mam też Deus Ex Mankind Divided PS4 i kilka innych może ktoś zainteresowany ? Fajna ta strona jestem od 20 kwietnia tutaj i jest ok ,ale niektórzy chyba po prostu trollują tutaj ludzi, którym zależy na sprzedaży lub wymianie ......

  •  
    Postów: 24 Początkujący
    1605603960

    Nie wiem, ale ja gdybym miał Call Of Duty Modern Warfare (2019) PS4 to bym nie wymienił na cod WWII warte 30 zł :p




    4 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1605604001

    @Igorow


    Myślę że znam przyczynę twojego problemu, proponujesz grę którą kupiłem używaną ok rok temu za 40 zł za grę którą również kupiłem używaną jakieś 2-3 miesiące temu za 100 zł :)

    Obawiam się że to jest główną przyczyną dla której nikt nie chce się z Tobą wymienić...


    3 Fajne!
  •  
    Postów: 24 Początkujący
    1605604265

    @Igorow


    Możesz sprzedać to WWII za to 25 zł jak masz w ogłoszeniu, dodaj do tego 100 zł i możesz sobie kupić używkę bez wymiany :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1605609560

    @Igorow

    Nawet jakbyś zaproponowal te 4 swoje gry watpie by ktos sie znalazl. 

    I to ze ma zaznaczone , ze sie wymieni to nie znaczy, ze sie wymieni w stosunku 1:1 bez zadnej doplaty. Jelenia nie jest tak latwo znalezc.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1605618018

    Serio porównujesz do wymiany te 2 części? :) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1605628749

    ja tylko czekam aż gracz9187  założy temat że nikt nie chce brać jego gier po 300zl xD

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1607178097

    @Erick0674 ja takiego pana jak "gracz9187" mam zablokowanego i jeszcze innych takich panów co udają tutaj że są graczami,a za kurtyną handlarz albo zwykły sęp. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry