Brakujące gry | błędne okładki gier

Temat zamknięty

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1552251782
W tym temacie proszę o zgłaszanie brakujących gier w bazie do dodania lub brak prawidłowych okładek.
Dodajemy tylko gry w wersji pudełkowej. Dzięki za każde zgłoszenie! W miarę możliwości postaram się na każde z nich odpisać. 

Ważna uwaga: Wyszukiwarka nie pomija znaków interpunkcyjnych! (usprawniamy wyszukiwarkę)
Aktualna wyszukiwarka nie pomija jeszcze znaków interpunkcyjnych - docelowa będzie pomijać i wspomagać nawet przy literówce. Np. zamiast: Assassin's Creed: Rogue - Remastered" wpiszcie "Assassin" i znajdzcie wybraną część. Przepraszamy za uniedogodnienia, pracujemy nad wprowadzeniem zmian. Najlepiej sprawdzajcie czy dana gra istnieje poprzez formularz dodawania ogłoszenia, tam wyszukiwarka działa już sprawnie podpowiadając okładki/nazwy gier.  aktualizacja v1.3.2. naprawia ten błąd :)

W tym temacie zezwalamy na dodawanie jednego postu po drugim w przypadku niemożliwości edycji własnej wypowiedzi po upływie 30 minut. Posty zostaną edytowane do jednej wypowiedzi przez obsługę forum.

TEMAT ZAMKNIĘTY. LINK DO NOWEGO TEMATU: Brakujące gry w bazie | vol. 2
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1561465970

    @mastahluc w bazie jest księga czarów, a chodzi o księgę eliksirów :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1561471006

    Dodałem ostatnie braki, nie ma idealnej bazy i zawsze czegoś będzie brakować (szczególnie wydań limitowanych, mało znanych gier w Europie itd.) więc dziękujemy za zgłoszenia. Co do nowych pozycji aktualizowanych na bieżąco: jak tylko sprawdzę cały ten temat pod kątem braków, założę nowy temat vol2. i opiszę Wam jak pracuje skrypt aktualizujący bazę w nowe tytuły.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1561471100

    Nadal nie mogę dodać Judgment do poszukiwanych czy nawet znaleźć w bazie.


    //andreo.spc: jest w bazie przecież Guilty Gear Judgment (PSP), jak masz inny problem proszę o PW.

    //andreo.spc: Judgment (PS4)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1561474276

    @Sowix

    Faktycznie, mój błąd.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 256 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1561480622

    @andreo.spcJudgment na PS4 to nowa gierka, spin-off serii Yakuza, bez zwiazku z bijatyka na PSP ktora wymieniasz.


    //andreo.spc: Na poprzedniej stronie @YROSHIKU pytał o Guilty Gear, która akurat ma część z nazwą Judgment - stąd moje skojarzenie :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1561480888

    @AdamK Otóż to! Chodzi mi właśnie o ten Judgment!


    //andreo.spc: Judgment (PS4)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1561841020

    Hej,

    Nie mogę dodać do niechacianych FARCRY New Dawn.. dziwne bo do szukanych ją znajduje..

    pozdrawiam


    //andreo.spc: Nie możesz ponieważ masz tą grę na liście szukanych gier. Usuń ją z listy szukanych i wtedy będziesz mógł dodać do listy niechcianych gier.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1561904832

    Brak okładki tylko zdjęcie:
    https://wymiengry.pl/baza-gier/g/nascar-heat-evolution-xboxone

    //andreo.spc: Zmienione 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 140 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1562252014

    brak: 

    VR KARTS PS4 - VR Karts (PS4) dodałem

    BRAVO TEAM VR PS4 - Bravo Team (PS4) jest w bazie 


    //andreo.spc: Uzupełnione 


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1562314941

    star wars force unleashed 2


    //andreo.spc: Jest w bazie Star Wars: The Force Unleashed II

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry