Judgment

Judgment (PS4)

Project Judge | Judge Eyes

Dostępne platformy (wybierz):
Gry na PS5PS5 Gry na PS4PS4 Gry na XSXXSX

Opis i szczegóły gry

Przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w detektywa prowadzącego skomplikowane śledztwa kryminalne. Judgment zostało stworzone przez autorów popularnej serii Yakuza, czyli Ryu Ga Gotoku Studio. Jako były prawnik Takayuki Yagami zajmujemy się ściganiem przestępców.

Źródło: gry-online.pl

  • Data publikacji: 25 06 2019
  • Kategoria: Akcji
  • Producent: Ryu ga Gotoku Studio
  • Wydawca: Cenega S.A.
8/10 OCENA

Gra na PS4 oceniona przez 3 graczy
Oceń grę

Graczu! Oceń grę Judgment Oceń grę

Aby ocenić grę musisz być zalogowany.
Zaloguj się lub Załóż konto za darmo

Wszystkie recenzje (3)

Smiechu PS4

PS4 1612878689

Ocena:
9/10

Genialna historia, przyjemny gameplay, ale po 40 godzinach może zmęczyć, szczególnie, że spora część osiągnieć wymaga grindowania. Ciężko jednak obniżać ocenę za dodatkowe elementy w grze.

Awatar użytkownika Konto usunięte

Konto usunięte PS4

PS4 1580902472

Ocena:
6/10

Tendouman PS4

PS4 1573489583

Ocena:
8/10

Jeśli kiedyś chcieliście przysiąść do gier z serii Yakuza, ale pewne bardziej... "japońskie" elementy was odstraszały, to Judgment jest dla was. Trudno o lepszą historię kryminalną na PS4, a ilość mini-gier i zadań pobocznych nadal przytłacza, nawet jeśli i tak jest ich mniej niż w typowej Yakuzie. Nie mogę napisać, że gra pod względem mechanicznym czy technicznym ubiega inne z serii, ale na pewno mogę stwierdzić, że utrzymuje ich wysoki standard. Poważną wadą są jednak niektóre rzeczy potrzebne do wyrobienia 100%, jak części do dronów - wymagają dużej ilości grindowania i widać, że są tak zaprojektowane tylko po to, by przedłużyć czas gry.

Podobne gry Akcji
Do góry