Brak kontaktu po zatwierdzeniu transakcji

Riks

Postów: 6 Nowicjusz
1662302354

Cześć, 

Zatwierdzilem ostatnio transakcje z użytkownikiem nowego konta. Po kontakcie odnośnie szczegółów wymiany nagle kontakt się urwał. Na telefon nie odpowiada a mi gra zawisła w niebycie...anulowałem transakcje z swojej strony i tak wisi już kilka dni. Czy jest możliwość anulowania transakcji przez administrację serwisu? 

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1662304783

    Napisz do Andreo :) anuluje bez problemu

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    1662305400

    Człowieku, większość ludzi ma ten portal w głębokim poważaniu :(

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1662356774

    Sprawa załatwiona od ręki. Jak ktoś ma podobne problemy/pytania to piszcie śmiało do mnie PW.
    @kenny2612 dzięki za skierowanie :)

    @Piechu_ Czasem tak bywa niestety z nowymi użytkownikami ale to raczej bywa normalne w internecie, że niektórzy ludzie "testują" sobie strony..

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1662382715

    Ja na przykład od tygodnia czy dwóch czekam na ocenę od użytkownika, i to nie nowego a nawet z 100+ ocenami pozytywnymi? Grami się już wymieniliśmy wiec anulowanie jest jakkolwiek bez sensu 😅

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1662382803

    @Jakubowski To już dość specyficzny przypadek.. :) Jeżeli potrzebujesz pomocy to daj znać na PW.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1662386469

    @andreo.spc chyba nie ma z czym, jakoś specjalnie na tej ocenie mi nie zależy, podejrzewam ze jakbym się upomniał w SMS to by wystawił, grunt ze mam grę hah

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1662386792

    To mogę zakończyć transakcję, nie będzie świecić :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    1685865078

    Cześć mam mały problem,aczkolwiek doszło między mną a innym użytkownikiem do wymiany,wystawiłem opinie czyli zakończyłem wszystko jak należy.Natomiast ze strony użytkownika jest brak odzewu a wiem że paczka doszła.Wisi mi transakcja na oczekującą cały czas,pisze do niego(jej)i cisza.Co zrobić?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1685867200

    @Piksel091 to może zadzwoń? Z doświadczenia wiem ze z czasem na SMS ciężko odpisać albo nie ma czasu a później się zapomina ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1685947789

    @Piksel091 Jeśli wszystkie formy ponownego kontaktu zawiodą, to napisz mi na PW numer transakcji, zakończę raz-dwa :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry