Assassin's creed valhalla

Piotrullo

Postów: 65 Gaduła
1644497121

Witam wszystkich, mam problem z grą assassin's creed valhalla na Ps5, otóż brakuje mi surowców na rozbudowę osady do poziomu 6, ukończyłem wszystkie najazdy a z tego co wiem surowce można nabyć tylko poprzez właśnie te najazdy. 

  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1644522475

    @Laska Nie mam już znaczników najazdów na mapie, wszystkie skończyłem. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1644522578

    @kenny2612 Wszystkie nie ale z tych blado złotych wypadają mi tylko materiały budowlane, został mi tylko jeden budynek do ulepszenia i wymaga on 90 szt surowców a ja mam 30 😒

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1644522701

    @Longer a z tych większych nie wypada tylko Sztaba węgla niklu lub wolframu? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1644523945

    @mrsolo idź się przewietrzyć 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1644524144

    @Piotrullo i co nie możesz wejść w najazdy? Zgrabiles wszystkie tereny cywilne obozy itp? Ja to tak właśnie dobijalem do platyny i zebrałem zaś bez problemu

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry