Assasins creed

anecix

Postów: 131 Wygadany
1571445748

witam wszystkich forumowiczow! przejde do sedna, otoz pytanie do znawcow i amatorow serii assasins. chcialbym powiedziec, ze swoja przygode rozpoczalem od 1 czesc jeszcze na ps3. napalony jak szczerbaty na suchary, bo hype na gre byl niesamowity itd...ale tak niestety nie bylo.odpalilem, pogralem 1h i koniec zabawy.dlaczego? zrazilo mnie jakies przenoszenie sie w czasie.korzystanie z jakiegos wehikulu. chcialem gre osadzona w tych realiach, ale niekoniecznie z obcowaniem z terazniejszoscia z opcja cofania. 1 slowem nie przypadlo mi to do gustu.
czas biegnie dalej, a tu serii kolejnych odslon mozna chyba naliczyc na 2 dloniach. i to mi nie daje spokoju. aktualnie mam ps4 i ogralbym tylko i wylacznie gry z serii na tej konsoli, nie wracajac do odslon z ps3. ale prosze o wypowiedz forumowiczow. czy schemat kolejnych czesci jest ten sam? glownie chodzi mi tez o opinie osoby, ktora tez sie zrazila, ale moze nawrocila?zapraszam do dyskusji

  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1571685836

    @konewko oczywiście że możesz krytykować. To czy powinieneś to już nie mnie osądzać. To samo z Twoim poziomem wiedzy na ten temat. 
    Kopiowanie assetów jest tak stare jak historia produkcji gier. Dobrym przykładem jest wspomniany przez Ciebie FC Primal.
    Generalnie kopiowanie i przerabianie gotowych elementów gier jest często niezbędne ze względu na czas realizacji gier. Jak by robić każde drzewo z osobna to produkcja gry trwała by wieki.
    Oczywiście jako klient masz prawo wymagać, ale uwierz mi że za 250zł to może się zwrócić cena pudełka, wydruku okładki i materiału z którego tłoczy się płyty. Produkcja gier jest o wiele bardziej kosztowna. Sprzedając gry w dużych ilościach czy w formie elektronicznej studio jest w stanie coś zarobić. 

    Wracając do tematu AC -wszystkie gry są wspaniałe i w każdej z nich jest coś unikalnego.
    To że te gry mają masę znajdziek i side questów ma właśnie zapewnić rozrywkę na wiele godzin.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1571697851

    Chlopaki! Przekonaliscie mnie, zalozenie jest takie: jade po swoj egzemplarz ps3 do domu rodzinnego, kupuje gry za grosze iiiiii...chce ograc 1 czesc jeszcze w tym roku :D 

    Czyli zarysem chronologicznym sa tytuly wymienione powyzej?


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1571713405

    @anecix Kolejność masz w poście gdzie Konewko pisze "wracając do tematu " i odnosi się do ciebie :) 

    Tam są wymienione części wszystkich Ac .

    Chociaż swego czasu była też Ac liberation (na ps vita)pózniej  pojawiła się na innych jako dodatek do Ac 3 

    Jak już ograsz daj znać jak wrażenia z rozrywki ,jestem ciekaw twojej opinii :)

    Ja jak widzisz bardzo lubię serię zresztą nie tylko tą :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry