Assasins creed

anecix

Postów: 131 Wygadany
1571445748

witam wszystkich forumowiczow! przejde do sedna, otoz pytanie do znawcow i amatorow serii assasins. chcialbym powiedziec, ze swoja przygode rozpoczalem od 1 czesc jeszcze na ps3. napalony jak szczerbaty na suchary, bo hype na gre byl niesamowity itd...ale tak niestety nie bylo.odpalilem, pogralem 1h i koniec zabawy.dlaczego? zrazilo mnie jakies przenoszenie sie w czasie.korzystanie z jakiegos wehikulu. chcialem gre osadzona w tych realiach, ale niekoniecznie z obcowaniem z terazniejszoscia z opcja cofania. 1 slowem nie przypadlo mi to do gustu.
czas biegnie dalej, a tu serii kolejnych odslon mozna chyba naliczyc na 2 dloniach. i to mi nie daje spokoju. aktualnie mam ps4 i ogralbym tylko i wylacznie gry z serii na tej konsoli, nie wracajac do odslon z ps3. ale prosze o wypowiedz forumowiczow. czy schemat kolejnych czesci jest ten sam? glownie chodzi mi tez o opinie osoby, ktora tez sie zrazila, ale moze nawrocila?zapraszam do dyskusji

  •  
    Postów: 46 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1571456998

    Ja specjalnie kupiłem kartę graficzną aby mi Assassin's Creed 1 ruszył do teraz doskonale pamiętam ten cudowny trailer z gry.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1571468529

    @anecix konkurencja robi lepsze gry, a ubi stoi w miejscu i przeżarło się już to wszystko, bo ciągle szkielet gry jest taki sam. Te podróże w czasie ograniczają z każdą częścią do minimum, ale ciągle są. Powiewem świeżości był AC4 Blag Flag, bo wszystko co nie było assassinowe w grze było super, ale dalej część gry polegała na podsłuchiwaniu ch*jowych rozmów. Nie wiem jakim cudem ukończyłem Unity, bo jedna z gorszych odsłon serii, dlatego też odpuściłem Syndicate, bo podobno równie słaby. Spróbowałem Origins i poza tym, że gra przepiękna to beznadziejna fabularnie z masą durnych zadań pobocznych. Odbiłem się po 10 godzinach. Niby najnowsza Odyssey'a dużo lepsza i ciekawsza, ale nie mogę się zmotywować, bo czuje obrzydzenie do tej serii jak i do praktycznie wszystkich gier Ubi. 

    Za żadne pieniądze i nigdy w życiu nie chciałbym ograć wszystkich tych gier jednej po drugiej. Chociaż niektórzy to lubią i grają, ale tyle dobrych gier, że naprawdę szkoda życia na to.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1571479850

    Jakbys chcial nadrobic starsze odslony z ps3 to sa bodajzeremestery 4 czesci. Ezio collection i rogue. Ogolnie trzeba lubic serie ;) mi sie podobalo do czasu. Teraz to juz rzygam tą seria. Ale z poczatku bawilo ;) te nowsze serie niby inne sa, ale nie gralem 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1571482808
    Jedyna styczność jaką miałem z serią AC było origins i na początku było to dla mnie coś nowego lecz po kilku godzinach gry wysłałem kuzynowi do Armenii dialogi wieją taka wiocha że szkoda tego słuchać misje ciągle te same pokonywanie "bossow" żałosne jedynymi fajnymi momentami były cutscenki coś na pokroju mafii 3 xd 
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1571483264

    Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Szczerze to mi ulzylo. A propos ogrywania wszystkich czesc gier po kolei - to moim konikiem jest chronologiczne ogrywanie Metal Gear Solid :) szykuje sie wlasnie do rozpoczecia ponownie przygody :P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1571503950

    @milka_90

    "bo czuje obrzydzenie do tej serii jak i do praktycznie wszystkich gier Ubi. "

     

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1571560428

    Wiele osób ta seria się zbrzydła, bo nie wprowadzali nowości i każda kolejna część to poprzednia w innych realiach i tylko kilka nowy drobnych mechanik. Jeśli chcesz pograć w assassins creed który nie jest assassins creed to najlepszy będzie Black Flag. To jest bardziej gra o piratach niż assasynach. Bitwy morskie są świetnie zrobione a różne wyspy i wysepki dają mile odczucia malowniczych Karaibów

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1571564164

    Super. Jak bede miec okazje sprawdze :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1571564775

    Ja swoją przygodę zaczynałem od 1 części i fajnie mi się przy niej spędziło czas, aczkolwiek następne części była podobne do poprzednich i jakoś ten hype u mnie osłabł,  Black flag naprawdę baaaardzo mnie wciągnęło, podobają mi się klimaty pirackie wiec pewnie dlatego tak dobrze mi się do tej gry wraca :) później pojawił się AC Unity i gra mnie do siebie zraziła przeszedłem że tak powiem na szybko fryb fabularny i tyle ... Syndicate wcale nie poprawił sytuacji ale czarę goryczy u mnie jakoś przelał Origins, ogólnie uwielbiam czasy starożytnego Egiptu faraonów.... Ale w Origins kompletnie nic mnie nie porwalo, pograłem może 15h max.... Aż nagle pojawił się Assassin Creed Odyssey nie powiem że się w tej grze zakochałem ale spędziłem przy niej naprawdę sporo czasu bo coś koło 60+ h i myślę do niej jeszcze wrócić tylko tym razem na PS4 (może dla tego że bardzo się interesowałem mitologia i ten klimat jakoś mnie wciągnął po prostu) :) Jedyna bolączką dla mnie to pływanie statkiem i bitwy morskie... Brakuje mi wystrzałów salw armatnich i zapachu prochu jak z Black Flag ??

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1571640948

    U mnie sytuacja wyglądała bardzo podobnie. Jedynka była spoko, ale komp niestety był za słaby i w połowie gry stwierdziłem, że nie da się tak grać ? 

    Dwójka i reszta przygód Ezio była bardzo dobra, Revelations chyba 3 razy przeszedłem.

    Trójka mnie nie porwała, Black Flag było lekkim przełomem, Unity max godzinę wytrzymałem. Następne podejście było właśnie przy okazji Origins, ale tak jak Ciebie niezbyt mnie wciągnęło. Natomiast teraz dorwałem Odyssey i wsiąkłem na dobre. O wiele ciekawsza część niż Egipt. ?

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry