A Plague Tale: Innocence - Czy warto się zachwycić historią Amicii i Hugo?

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1558686220

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Wygląda na to, że fani singlowej rozrywki dostali świetną grę od Asobo Studio. Mowa o A Plague Tale: Innocence, czyli mrocznej i mrożącej krew w żyłach trzecioosobowej grze przygodowej. Akcja gry osadzona jest w XIV - wiecznej Francji i opowiada historię o rodzeństwie de Rune, które w czasach wielkiej plagi musi stawić czoła rodzinnym tajemnicom. W desperackiej walce o przetrwanie obserwujemy niezwykłą więź pomiędzy sierotami, które zostały skazane na okrutny los podczas najmroczniejszych dni w historii ludzkości.


Tytuł łączy w sobie elementy gry akcji, gry skradanki i gry eksploracyjnej. Prosty system sterowania pozwala skupić się na najmocniejszej stronie produkcji, czyli na fabule. Opowiadana historia nabiera tempa z każdym rozdziałem a dynamika rozgrywki nie pozwala raczej na nudę, wprowadzając co chwile nowe różnorodne zadania. Na duży plus zasługuje również genialna ścieżka dźwiękowa.  


A Plague Tale: Innocence oceniany jest bardzo wysoko. Ja jeszcze mam kilka obowiązkowych gier do ogrania zanim przystąpię do tego tytułu ale już nie mogę się doczekać. A jak według was wypada A Plague Tale: Innocence? Czy będzie to faworyt na grę roku? 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1559080043

    Ukończyłem właśnie gierkę. Wbicie platyny jest prawie niemożliwe jak ktoś nie wbił dwóch innych trofek tak do 9-10 rozdziału. Ja sobie odpuszczę... pozbieram tylko znajdźki xd


    A sama gra to mocne 7/10. Niestety AI jest głupie jak blondynka na dachu, to już te szczury sprawiają więcej problemów niż wrogowie uzbrojeni po zęby. PS4Pro grzeje się i wyje bardziej niż przy GoW czy RDR2 i zaprawdę nie wiem dlaczego. Może port do tyłka. Ostatnia wada - wszystko jest oskryptowane do bólu :/


    Do zalet na pewno zaliczę oprawę audiowizualną, fabułę i ten melodyczny, francuski dubbing, który momentami jest po prostu genialny. Recenzja w drodze ;)


    Grą roku nie będzie, ale najlepszy indyk, muzyka i postać jest do zdobycia :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1559118929

    @konewko Widzę, że wystawiłeś już na sprzedaż :) Pewnie bym się skusił, ale właśnie dopadłem Spider-Mana i The Evil Within 2. Dodam jednak tytuł do swojej "Listy Życzeń" :)

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry