3 gry na PS4 tanio. tylko razem

papi77

Postów: 1 Nowicjusz
1711270297

Sprzedam 3 gry w komplecie mna pleja 4.
-Mortal Kombat 11
-far cry 4 limited edition
-shadow od tej colossus

Stan idealny 


CENA 120 plus wysyłka. 


Sprzedam tylko razem. Zależy mi na czasie ponieważ potrzebuje pieniędzy. Ogłoszenie ważne z dzień lub (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)dwa dni. Jeżeli nie sprzedam to zostaną u mnie.

Płatność blikiem lub szybkim przelewem i niezwłoczną wysyłka pocztą priorytetem przed praca z rana.




  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1711296221

    Raczej nikt tutaj nie kupi gier od niezweryfikowanego konta bez historii transakcji i z kontem na portalu od dzisiaj. Poza tym jak doliczymy do Twojej ceny koszt przesyłki to żadna okazja bo w podobnych cenach te gry można kupić na allegro smart (używane Shadow Colossus za 65 zł, MK 11 za 50 zł,  FC4 za 30 zł).

    9 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711314206

    Ale to nie jest jakaś super okazja ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711372063

    Zgodze się z Kennym, to nie jest jakaś super okazja, poza tym nie spamujemy, do wystawiania gier jest profil, nie forum :)

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry