Demon's Souls

Demon's Souls (PS5)

Demon's Souls Remake

Dostępne platformy (wybierz):
Gry na PS5PS5

Demon’s Souls to remake kultowej gry RPG akcji studia FromSoftware, który stanowi protoplastę cyklu Dark Souls. Nowa wersja, przygotowana przez Bluepoint Games, oferuje przede wszystkim kompletnie odświeżoną oprawę graficzną oraz ulepszone sterowanie. Akcja gry toczy się w ponurej krainie fantasy, w królestwie Boletaria, które zostało opanowane przez siły prastarego bóstwa. Przez długi czas było ono uwięzione, ale zaślepiony żądzą władzy król Allant doprowadził do jego uwolnienia. Wierne istocie armie demonów pożarły dusze większości ludzi w krainie i jeśli nie zostaną powstrzymane, zrobią to samą z całą resztą świata. Gracz kieruje bohaterem, który zostaje wysłany do Boletarii z misją zabicia upadłego monarchy oraz zneutralizowania mrocznego bóstwa.

Źródło: gry-online.pl

  • Data publikacji: 19 11 2020
  • Kategoria: RPG
  • Producent: Bluepoint Games
  • Wydawca: Sony Interactive Entertainment Polska
10/10 OCENA

Gra na PS5 oceniona przez 2 graczy
Oceń grę

Graczu! Oceń grę Demon's Souls Oceń grę

Aby ocenić grę musisz być zalogowany.
Zaloguj się lub Załóż konto za darmo

Wszystkie recenzje (2)

taranssj4 PS5

PS5 1610089368

Ocena:
10/10

Ta gra już w wersji na PS3 była arcydziełem - zapoczątkowała w zasadzie nowy gatunek: "souls-like". Remake na PS5 jest tym o czym marzą fani, a więc mechaniki pozostawia niezmienione, za to dopieszcza do granic możliwości warstwę audio-wizualną. Robi to niesamowite wrażenie. Pod względem gameplaya moim zdaniem jest to najlepsza część, tendencje świata dają motywację to kilkukrotnego przechodzenia gry, a poziomy są doskonale zaprojektowane. Gorąco polecam.

strzechu PS5

PS5 1606953199

Ocena:
10/10

Piękna, ambitna i wymagającą gra. Nagradza zarówno za umiejętności, spryt i zaangażowanie. Pozwala wyjść nawet z najgorszej sytuacji, jeśli tylko chcemy. Wystarczy zatrzymywać się, poważnie przemyśleć strategię i spróbować czegoś innego, co mamy pod ręką, zamiast bić głową w mur. Oczywiście biorę pod uwagę, że jest to dość wierna, czasem wręcz do bólu, interpretacja oryginału. To nieoszlifowany diament i czasami wkurza kiepskim rng, drobnymi błędami i czasami kiepskim balansowaniem poziomu trudności - w każdą stronę. Satysfakcja po przejściu i dwóch ng+ przyćmiewa jednak prawie wszystko, w co w życiu grałem i sprawia, że czuję się naprawdę dobrze.

Podobne gry RPG
Do góry