Profil na forum:
Posty kenny2612 (531):
-
@Minuta1985 myślę że dopóki będzie problem z dostępnością dopóty będą wpychać na siłę gry aby ludzie kupowali co im niestety wychodzi. Widząc że i tak jest popyt na bundle dla nich to lepiej. Sam cieszę się że swój zestaw wychaczylem ,,tylko" z Moralesem którego szybko pchnąłem i drugim padem w grudniu.
0 -
Na subnautice czailem się już jakiś czas temu ;)
Super! Abzu też sprawdzę
Któreś jeszcze z tych gier ciekawe?
0 -
Większość z tych tytułów była już w XGP więc trochę słabo
0 -
@pikafika + możnaby dodać ,, preferowany paczkomat"
0 -
@konewko racja, założyłem post w innej sprawie lecz ktoś tutaj za bardzo się poczuł na forum ;)
dzięki za pilnowanie porządku wobec samozwańczych szeryfów :D
2 -
@Asamer ja tylko toporki bo jak widzę norda z mieczem czy halabardą to mnie krew zalewa :p
Właśnie, cierpliwości u mnie brak :D
Poprobuje. Kurde ale by się pogralo w ekipie wikingów przez sieć :D
0 -
@Laska o kurde :O chapeau bas!
Ja pod koniec się wykrzaczam bo albo nie ma strzał albo już prowiant się kończy :D
0 -
@Laska ja po 51h mam 180 lvl ale też np córki leriona jeszcze dla mnie za mocne ;) więc taka wschodnią Anglie jeszcze mam do dokończenia :)
0 -
@Laska dla mnie klimaty wikingów to ulubione więc ja też łupie z przyjemnością. Ja mam aż nadto gier ale na razie czekają aż Valhalla będzie zdana na 100% + dodatki już zakupione ;)
Swoją drogą szukam sztab wolframu bo brakuje mi ich do ulepszenia broni :)
0 -
@Vindicus Ja mam 51h i jestem w połowie Anglii a jeszcze Norwegia, Vinlandia i Jotunheim :p
0 -
@milka_90 wooow, no to mega bogaty tytuł.. spróbuję kiedyś się zapoznać ale to faktycznie jak będzie to 150h wolne na grę ;)
Dzięki @konewko również za opinie :)
0 -
@konewko podziwiam! :D
ja takie longplaye to jedynie Wiedzmin ok 200h i RDR2 180 :D
Choć teraz czyszczę Anglię w Valhalli i zapewne ponad 100 pęknie
0 -
W połączeniu z długim gameplayem to chyba niestety nie dla mnie :(
0 -
Hej, w bibliotece ps5 doszła mi Persona 5 z Plusa.
Jako że lubię klimaty anime zastanawiam się czy warto a jeśli tak - dlaczego?
Jaki to typ gier?
Serie FF czy Code Vein bardzo mi się podobały lecz to chyba zupełnie coś innego.Wiem że gra jest długa dlatego zanim spędze trochę czasu chciałbym usłyszeć wszystkie + i - :)
Z góry dzięki za wszystkie opinie!
1 -
1. TLoU2 - fabularnie mindfuck.
2.CP2077 - ogrom świata pomimo jeszcze większego hypy'u3. Valhalla - mało wspólnego z AC ale jednak najlepsza moim zdaniem część od Origins
0