Returnal - z czym to się je? :)

kenny2612

Postów: 368 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1630056128

Hej, wczoraj odpaliłem z ciekawością Returnala. 

Gra wygląda świetnie i w moim odczuciu jest potwierdzeniem że studia zdecydowanie powinny skupić się już tylko na tworzeniu pod nowe generacje (taaak, wiem że $$ musi się zgadzać i trafić do większej ilości osób).


Ale do rzeczy :) Chciałbym zapytać kogoś kto już grał. Wiem że działa to na zasadzie cykli, po śmierci gra odpala się na nowo, tak samo po wyłączeniu konsoli. Jest napewno jakaś fabuła ... i teraz pytanie... czy tą gre trzeba zdać ,,na raz" ? Na jednym odpaleniu? nie ma w żadnym momencie fragmentu że odpalę po 2-3 dniach i gram dalej? 


  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1630057909
    Z tego co wiem nie możesz wyłączyć konsoli bo będziesz leciał od początku :) twórcy gry mają chyba wprowadzić albo już wprowadzili opcje save :) wiec grę musisz zrobić teoretycznie na jednym posiedzeniu :) 
    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1630058153

    Nie ma żadnej formy zapisu rozgrywki w trakcie cyklu. Można najwyżej uśpić konsolę.

    Jednak po ukończeniu każdego aktu możesz po prostu odnaleźć wrota do kolejnej lokacji.

    Do tego po ukończeniu 3 aktu automatycznie rozpoczynasz cykl w nowym miejscu.

    Po ukończeniu ostatniego aktu możesz dowolnie przemierzać wszystkie biomy.





    1 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1630058418

    @mastahluc   olaboga... czyli tak. Odpalę dziś, zdam 1 cykl, rozpocznie się 2, odpalę jutro i zacznę od 2 cyklu? :) 


    Nie widzę opcji by siedzieć 20h ,,na raz" żeby zdać grę :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1630060908

    @kenny2612 zaczniesz od pierwszego,będziesz mógł pominąć bossa którego już raz zabiłeś

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1630063607

    Uważam, że przekombinowali. Kto ma teraz czas na takie udziwnienia? Po przekroczeniu pewnego wieku i posiadaniu ratolośli czas biegnie jak oszalały. Gram może trzy razy w tygodniu po max godzinkę i to w nocy. Idiotyczny jest taki pomysł na grę bez możliwości zapisu. Chyba nawet powiem, że debilny. A przynajmniej niezaprzeczalnie niezrozumiały.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1630064185

    @malik123 no też dla mnie trochę krzywo i nie wiem co dalej bo początek jest świetny i mnie zainteresował


    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1630070836

    Ta gra jest specyficzna. Przejść ją na jednym posiedzeniu można i pewnie zajęłyby to 4-5h. Jednak można to rozbić na sesje po 1,5-2h.

    Wygląda to tak (zakładając, że każdy cykl doprowadzi do kolejnego aktu):

    - Boss 1.

    - Boss 2.

    - Boss 3.

    - nowe miejsce początkowe po przerwaniu cyklu

    - Boss 4.

    - akt 5. (chyba nie ma bossa)

    - akt 6.


    Po każdym akcie i bossie, w nowym cyklu, można znaleźć skrót z miejsca początkowego do kolejnego biomu. Także czas przejścia biomu na nowym cyklu skręca się z tych 20-40 minut do nawet 2 minut.




    1 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1630071730

    @mastahluc   dzięki wielkie! :) 


    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry