juleklig chce wymienić

Dodano 1700500195

ID 9a2373e0

Zgłoś ogłoszenie

Ogłoszenie od zweryfikowanego użytkownika
Gran Turismo Sport: Day One Edition (PS4)
Obserwuj
  • Wersja językowa: Polska
  • Stan pudełka: Dobre (kilka rys)
  • Stan płyty: Używana (idealny stan)

Opis:
Sprzedam lub zamienię na inne gry ps4 ps5 lub xbox rozważę każdą propozycję może być z dopłatą w obie strony lub 2 za 1.

Sposób dostawy:
Wysyłka lub Odbiór osobisty

Dodatkowe informacje:
Przyjmuje przelewy na telefon BLIK

juleklig Targoszyn , Dolnośląskie

Opinie: 156 0

Osoba prywatna
Zasady transakcji
Prawa konsumenta
Ogłoszenie dodała osoba prywatna. Zawarta transakcja nie będzie podlegać Ustawie o prawach konsumenta.
WymieńGry odpowiada za udostępnienie platformy handlowej. Jeśli przy transakcji wymagana jest płatność lub wysyłka, odbywa się ona poza serwisem. Pozostałe obowiązki leżą po stronie użytkownika dodającego ogłoszenie. pokaż więcej
Informacje o grze z ogłoszeia - WymieńGry.pl
Informacje o grze Gran Turismo Sport: Day One Edition

Poboczna odsłona flagowej serii wyścigowej z konsol firmy Sony, będąca jednocześnie pierwszą częścią cyklu tworzoną od podstaw z myślą o PlayStation 4. Poznaj przyszłość wyścigów. Przypomnij sobie ekscytację związaną ze sportami motorowymi. Wielokrotnie nagradzana seria realistycznych symulatorów jazdy trafia po raz pierwszy na PlayStation 4, dając ci okazję poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Dzięki współpracy z FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) Polyphony Digital stworzyło dopracowaną i przystępną grę dla wszystkich, od zwykłych kierowców do prawdziwych maniaków wyścigów. Gran Turismo Sport Day One Edition zawiera: Grę Gran Turismo Sport, Naklejki na samochód - Ten zestaw naklejek może być wykorzystany w edytorze barw w grze, Waluta w grze (Kr. 250 000) - Kredyty do wydania w grze na samochody, itp., 60 Awatarów na PS4 - Awatary Gran Turismo Sport do wykorzystania w twoim profilu PlayStation®4 oraz Kask wyścigowy - Chrom Specialny chromowany kask do wykorzystania w grze.

Źródło: gry-online.pl

Zobacz recenzje gry

ID ogłoszenia 9a2373e0

Zgłoś ogłoszenie

Do góry