Zamknięcie konta

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 2 Nowicjusz
1676314200

Witam 


Chciałem zapytać w jaki sposób mogę zamknąć konto. 

Nie widzę nigdzie takiej opcji 

  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1676315292

    @Guzior Hejka.

    Można dowiedzieć się czemu taka decyzja?

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 2 Nowicjusz
    1676317404

    @malik123 ogólnie wolę wymieniać gry w stacjonarnych sklepach. Tak wiem jestem starej daty

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1676320067

    @Guzior Przykro nam, że chcesz opuścić WG. Oczywiście szanujemy Twoją decyzję i liczymy, że jeszcze kiedyś przekonasz się do wymiany gier bezpośrednio z graczami w sieci (dzięki czemu Twoje gry nie tracą wartości tak jak w przypadku wymiany w sklepie/komisie).
    Stale rozwijamy WymieńGry.pl więc zachęcamy do zaglądnięcia za jakiś czas i sprawdzenia nowości :)
    Napisz do nas maila z taką prośbą na adres konto@wymiengry.pl z adresu e-mail przypisanego do swojego konta w serwisie.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 20 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1676454208

    To, że woli wymieniać gry w sklepach nie znaczy, że nie warto mieć konta z historią tutaj :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry