Xbox one s dziwny dzwięk

anecix

Postów: 131 Wygadany
1649683048

Cześć wszystkim,

Czy Wasza konsolka również wydaje cichutki, syczący dźwięk, dosyć dobrze słyszalny gdy się przyłoży ucho do kratki od góry, przy wyłączonym sprzęcie?

Gdy odłącze kabel, dźwięk ustaje, dodam, że konsola nie jest w stanie uśpienia czy coś, tylko wyłączona.

Czy to normalne i u Was też to występuje?

  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1649685514
    tu by sie przydal elektryk 
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1649755060

    Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś kto posiada konsolę?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1649765450

    @anecix ktoś jeszcze posiada ten archiwalny model? :) dawno nie widziałem, podobnie co One Fat

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1649771021

    @kenny2612  

    Nie no bez przesady, przeciez to jest ostatnia rewizja poprzedniej generacji ;) bardzo ja sobie chwale i gram po chmurze w gierki z xsx ;) jeszcze dlugooo posluzy ;)

    Ponoc taki sam dzwiek jest w nowszej generacji.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1649923950

    @anecix ja już sie wypisałem z Xboxa 2 lata temu więc troche nie na czasie :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1649936653

    @kenny2612  

    Spoko, nie ma smrodu ani dymu, nie przegrzewa się i działa, więc wnioskuje, że tak ma być



    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry