Wyjdzie w Graniu

czikenpredator

Postów: 68 Gaduła
1603480202

Cześć  :)


Od niedawna współprowadzę kanał o grach planszowych na YT - "Wyjdzie w Graniu". Jako w miarę regularny bywalec tutejszego wspaniałego serwisu uznałem, że mogą znaleźć się tu osoby, które to zainteresuje. A i gry planszowe aż tak daleko od swojej elektronicznej "jabłoni" nie upadły (nie jestem pewien czy ta metafora z jabłonią ma sens :D)


Gramy, mówimy, piszemy, nagrywamy. Dzielimy się własną, niefiltrowaną jak papierosy Keitha Richardsa, opinią.


Cyk: link do kanału

Mamy też swoją kolorową stronkę, cyk: wyjdziewgraniu.pl

PS. Żywię nadzieję, że Offtopic to odpowiednie miejsce na taki temat :)


  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1609754337

    @czikenpredator u mnie Sylwester był w dość okrojonym gronie, jednak skończyło się standardowo na dobble i Scrabble. 

    Zabrakło "tej" ekipy, z którą można by usiąść do prawdziwej planszówki do rana.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1609848122

    @Cezorek Scrabble to w mojej prywatnej ocenie jeden z nielicznych klasyków, które naprawdę zasługują na bycie tym klasykiem. Chociaż też z mojego doświadczenia przy więcej niż 2 graczach często nieludzko długo czeka się na swoją turę :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1611433399

    Niedługo wracamy z nowymi filmami na nasz kanał, a tymczasem wrzuciliśmy artykuł, który w sumie dotyczy tematu wymieniania gier - tylko, że oczywiście analogowych :) Słyszeliście może kiedyś o "MatHandlu"?

    Sekretne (drugie) życie planszówek… na MatHandlu

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1611990127

    Już wróciliśmy z filmami, więc jeśli komuś brakowało (prawie) śmiesznych recenzji planszówek, a nie śledzi naszej strony/mediów to tutaj Madzia opowiada o "Samotnej Wyspie":

    Samotna Wyspa – Recenzja Wyjdzie w Graniu

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1618262261

    Pozwolę sobie tu poinformować, że ostatnio na kanale spróbowaliśmy czegoś dla nas nowego i chyba w świecie planszówek mniej powszechnego niż w świecie elektronicznym - a mianowicie gameplaya:
    Ucieczka: Świątynia Zagłady – GAMEPLAY (Pełna Rozgrywka)

    Gra - "Ucieczka: Świątynia Zagłady" - to 10 minutowa, chaotyczna, pełna okrzyków i latających kości próba wydostania się z rozpadającej się, starożytnej, indiańskiej świątyni pełnej skarbów, klątw i ślepych zaułków.

    BTW. Który ze znanych z gier uroczych "rabusiów" najlepiej radzi sobie Waszym zdaniem w takich sytuacjach? Nathan Drake? Lara Croft? A może staruszek Indy? Czy jeszcze ktoś inny? :D

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1620465488

    Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak to jest recenzować gry to dopiero co wrzuciliśmy materiał, w którym kontrowersyjny podróżnik i dziennikarz Mirek "Pogromca" Żukowski zagląda za kulisy powstawania programu i obnaża nasze tajne tajniki radzenia sobie w tej dziczy.

    Recenzenci w Dziczy — Czy WWG przetrwa? (Dziennik WWG)

    PS Uprzedzam, że w materiale mówimy też o naszym profilu na Patronite, ale warto podkreślić, że wspieranie naszego programu jest w pełni dobrowolne.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1623869954


    W najbliższy piątek o godz. 20:00 na naszym kanale odbędzie się stream* pełnej rozgrywki "Wyprawy do El Dorado"

    Będą emocjonujące pościgi, wielkie maczety i tropikalny pot na czołach rywalizujących członków naszej ekipy.

    Zainteresowanych serdecznie zapraszam - i zachęcam od razu do włączenia przypomnienia na stronie transmisji: https://youtu.be/ytvaGzpBPKs


    *mowa tu o publikacji YouTube w formie "premiery", która pozwala na oglądanie materiału wspólnie z nami i komentowanie na bieżąco przebiegu na specjalnym czacie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1624688081

    Jeśli szukacie świeżych, nie za ciężkich i ciekawych planszówek na lato to właśnie z Madzią o tym zrobiliśmy artykuł (i są tam też ze dwa słowa o muzyce):

    Orzeźwiające planszówki na wakacyjne upały

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1625902968

    Może uda mi się Was zainteresować rozmową o tym czemu i gdzie warto zabrać gry poza domem? Oczywiście istnieją świetne, mobilne gry elektroniczne, ale akurat planszówki świetnie nadają do zagrania w fizycznej przestrzeni, w jakimś nieoczywistym otoczeniu.

    Kontynuując więc trochę wakacyjną tematykę z artykułu w poprzednim wpisie, zachęcam do sprawdzenia ostatniego odcinka naszego podcastu - i oczywiście do komentowania o jakich dobrych miejscach i pomysłach zapomnieliśmy?
    WWG Podcast #7: Gdzie grać, co brać, z kim się bawić, wakacje

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 68 Gaduła
    1633258770

    Coś dla miłośników starego, dobrego tetrisa i wyścigów ze znajomymi, a jednocześnie czasem:

    Geometryczne safari – Ubongo | Recenzja

    Znacie Ubongo?

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry