Wygraj koszulkę Mission Passed! Respect+

maciej_spc Admin

Postów: 115 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1558564296

K O N K U R S


Mamy dla Was koszulkę z legendarnym napisem Mission Passed! Respect +

Szacunek i udane misje z takim ciuchem gwarantowane! A zasady konkursu mega proste!



Zasady konkursu:

  • Napisz tytuł swojej ulubionej gry na konsolę lub pc i uzasadnij swój wybór.


Czas trwania:

  • Zgłoszenia do 5 czerwca 2019, godzina 23:59


Zwycięzca:

  • Jedna osoba wybrana spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń.


Prosto, szybko i przyjemnie każdy ma szansę zdobyć to cudeńko :) 

Do wyboru rozmiar M lub L. Jedna osoba może napisać tylko jeden post. Duplikaty będą usuwane.


Eat. Play. WymieńGry. Sleep!

Powodzenia! 

  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1558605784

    God of War, za nawiązanie fabułą do mitologii greckiej i nordyckiej ?

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558608461

    Sentymentalną podróż czas zacząć. Wybieram tytuł z pierwszego PlayStation - Akuji the Heartless.


    Ponieważ jest ekstremalnie mało tytułów osadzonych w klimatach VooDoo dosyć często sięgamy wspomnieniami do tej gry. Fantastyczny klimat mitologi Haiti itp., ciekawy główny bohater - kapłan VooDoo zamordowany w dzień swego ślubu, bestialsko pozbawiony serca i przeklęty czarną magią. Dobre motywacje do zemsty na oprawcy z najbliższej rodziny.

    Do tego postać Barona Samedi. Chcę remake!

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1558636244

    Resident Evil 3: Nemesis, jedna z najlepszych residentów, jak nie najlepsza, gdyż te obecne już nie mają tego klimatu; to były czasy jak się grało (często nocami) w tą grę, niezły fun ale i strach za każdymi otwartymi drzwiami by nie usłyszeć słów " S T A R S" ( jak już się je usłyszało to serce biło nieco szybciej tym bardziej, że ja miałem swojego psx podłączonego do kolumn z wieży i odgłosy, bassy były troszkę przeraźliwe) grę te na psx przeszedłem ok 7 razy 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 18 Początkujący
    1558893521
    Heroes of Might and Magic III:  czuję wielki sentyment do tego klasyka. Za dzieciaka szło się po osiedlu dzwonilo po domofonach i  ej idziesz na Heroes 3 A później czekać na swoją turę i  mówienie do każdego "  no ile będziesz się zastanawiać jeszcze nic już nie możesz więcej w tej turze zrobic"
    5 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1558983546

    Red Dead Redemption 2

    Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Motyw rozpadu gangu Dutcha jest czymś nie do opisania. Każdy z nas w młodości miał pewnie swój mały "gang Dutcha", ludzi z którymi myśleliśmy że będziemy zawsze. Ale czas płynie każdy idzie w swoją stronę, to co było kiedyś już nie wróci. Dzieciaki nie zrozumieją. 
    Kilka miesięcy od mojego przejścia gry minęło, a ja w dalszym ciągu jestem oczarowany tą grą. Grałem w setki gier. Mass Effect, God of War, Wiedźmin, Mafia. Wszystkie gry są wybitne. Ale po miesiącu - dwóch od przejścia, już nie pamiętałem o nich. Z RDR2 jest inaczej. Korci mnie żeby zagrać 2 raz. Ale nie. Wiem, że 2 przejście to nie będzie to samo. Chce zapomnieć, wymazać z pamięci fabułę i rozkoszować się tą emocjonalną przygodą jeszcze raz. 

    4 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1559062729

    Nie mam jednej ulubionej gry i bardzo trudno ją wybrać spośród setek, które ograłem. Wybieram zatem jedną z nich.


    NieR: Automata


    Od momentu jak wkroczyłem na ścieżkę japońskich gier, wśród których znalazłem swój nowy dom, Automata jest jedną z gier, które zrobiły na mnie największe wrażenie. Muzyka i storytelling wystarczyły, by ten tytuł znalazł się w piątce moich ulubionych gier. Trudno mi opisać emocje, które we mnie buzowały, gdy po raz pierwszy wcieliłem się w postaci 2B, 9S i A2. Na początku zainteresowanie, później fascynacja zmieszana z zachwytem, a na koniec współczucie i złość. Akihiko Yoshida (znany głównie z serii Final Fantasy) stworzył fenomenalnych protagonistów, Yoko Taro (Drakengard, Nier) intrygującą i wręcz świetną fabułę, a Keiichi Okabe (Tekken) skomponował muzykę. Wyszło arcydzieło na skalę światową, które niestety nie zostało zauważone tak bardzo jak powinno. Gra sprzedała się w ponad 4 mln kopii.


    For the glory of mankind!

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Gaduła
    1559240142

    Z paru gier można było by wybierać ale i tak THE LAST OF US wymiata na wieki ;) wielki plus za fabułę której nie dostarczy nam żadna gra następnie dwoje glownych bohaterów jest naprawdę dobrze napisana w sumie tak jak reszta napotkanych nam osób. Gra z minuty na minute wciąga co raz bardziej a każdy rozdział nas bardzo zaskakuje. Rozdziały są przemyślane a gra sama w sobie nie jest prosta co stawia nam wyzwanie.. Ale o to chodzi :) do tego te "klikacze" jednym słowem gra miazgator

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1559259482

    Seria Tekken


    Nie ma absolutnie innej opcji - Tekken to najbardziej złożone, wielowarstwowe mordobicie jakie powstało od czasu kiedy pierwsza małpa zeszła z drzewa, potarła o siebie dwa krzemienie i wynalazła ogień. Doświadczenie wręcz mistyczne, na bazie którego indiańscy szamani doświadczają wizji na temat przodków i innych wymiarow. Multum postaci, ciosów i technik na które przyswojenie może braknąć googola lat. Tekken to nie tylko suche wciskanie przycisków, to również a może przede wszystkim starcie dwóch osobnych koncepcji pojedynków. O samej psychologii walki możnaby pisać doktoraty a opublikowane teksty byłyby grubości niejednej encyklopedii. A mówiąc bardziej kolokwialnie - Tekken jest jak kobita. Wkurza, irytuje ale jeśli tylko poświęcisz jej chwilę uwagi i docenisz to co ma do zaoferowania odwdzięczy Ci się po wielokroć. Jak to w związku ;-)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1559308136

    Resident Evil 2 z PSX-a z 1998 roku.


    Pomimo tego , że długo się zastanawiałem pomiędzy The Last of Us , która dla mnie jest numerem 1 na obecną generację konsol mimo , że to remaster , a Resident Evil 2 z psx z 1998 roku to jednak wygrywa orginał z psx.

    Do dzisiaj pamiętam te przechodzące ciarki podczas gry na tv crt 32 cale , a w tamtych czasach to był wypasiony i wielki tv :)

    To było ponad 20 lat temu , a pamiętam doskonale pierwsze przechodzenie gry. Niezapomniane wrażenie

    Fascynacja całą serią pozostała do dzisiaj , ale uważam , że najlepsze części RE skończyły się na trzeciej części na psx. RE2 absolutnie i bezapelacyjnie najlepszy , RE1 następny i ostatni to  RE3 , który mimo tego , że ostatni na mojej liście to również jest po prostu zajebisty.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1559311825

    Przy wielu grach bawiłem się dobrze, a gram w naprawdę dużo gier. Jednak moją ulubioną do której zawsze miło mi się wraca jest GTA V, z tego powodu iż gier tego typu na rynku jest poprostu za mało. Jest może Watch Dogs, ale brakuje tej grze czegoś. Gta daje mnóstwo swobody w tym co chcemy robić. Postacie w grze, jak i w całej serii, zapadają na długo w pamięć. Muzyka, a dokładniej radio w GTA pozwoliło mi poznać wielu artystów, których teraz regularnie słucham. Cała gra jest dla mnie arcydziełem, pozostaje tylko czekać na następną cześć, która będzie jeszcze lepsza. 

    4 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry