w co pogram z 3 letnią córką ?

Kurzynsky

Postów: 44 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1602271657

Hej,

polecicie coś fajnego na 30 minutówki z córką ? Moja mała ma 3,5 roku jeszcze na bardzo pada nie ogarnia, ale może są jakieś proste gierki polegające w głównej mierze na decydowaniu poprzez wciskanie X,[],O,^ ???

obecnie meczymy fallguys (ja gram a ona patrzy) ale powoli nam wychodzi bokiem ;P


pozdro

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1602272584

    Sprawdźcie sobie coś z LEGO. Pokaż jej parę filmików z różnych gier i niech wybierze z tą tematyką, która jej pasuje.


    Do tego chyba wszystkie gry powstałe na licencjach filmowych. Zazwyczaj proste produkcje.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1602273155
    Ostatnio moja córka, fakt że trochę starsza (5), ale świetnie się bawi przy Psim Patrolu. Sterowanie proste, postacie z bajki. Jak dla dziecka myślę, że jest to w porządku pozycja.
    2 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1602312455

    Psi Patrol. Grałem z synem i mimo monotonnej gry było fajnie ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 44 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1602320024

    Psi patrol, Ben 10, Sonic forces . Mój syn ma 4 lata i to ogrywa bez najmniejszego problemu .

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1619771773

    Psi Patrol, Miś Uszatek (uczy literek, słówek), Franklin i skarb jeziora, Bolek i Lolek - moje pierwsze literki, seria małego Abidu, coś z dawnych czasów - Hugo :) Generalnie jest tego bardzo dużo, ja swoje wszystkie pomysły biorę z bazy gier  https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/ i tam wybieram filtry według swoich potrzeb.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1619796448

    Jeśli gracie na zasadzie "ja gram, dzieciak patrzy" to bardzo fajny jest Bee Simulator, czyli symulator pszczoły. Polska wersja posiada pełny dubbing, bardzo fajnie się w to gra, dużo różnych zwierzątek, gdyż pierwszą lokacją zaraz po wyjściu z ula jest zoo. Mój trzyletni synek był zachwycony.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1619802743

    Wszystkie gry lego

    Frantics

    little big planet

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1619866070

    Dobrą propozycją mogą być gry lego, oraz wszelkie produkcje oparte na filmach, bajkach np.


    2 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    1619887329

    slime rancher

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1619973384

    Moja 3letnia córka bardzo lubi grać ze mną w Diablo 3. Jest ulubiona klasa to Nekromantka. Jak ona to mówi. "Będę grać tą panią co za nią biegają te harcerzyki". Oczywiście chodzi o szkielety, które robią 90% wszystkiego. Jej gra ogranicza się do przechodzenia przez portale i ataku kiedy przybiegnie więcej wrogów i ją zablokują.  Ogarnia już teleportacje do wioski i w inne miejsce jak juz wszystko wybije na danej mapie. Tak wiem, że ta gra jest +16.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry