Thymesia - ktoś coś ? :)

kenny2612

Postów: 365 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1657488140

Hej, natrafiłem na ciekawą pozycje która niedługo debiutuje - Thymesia. Tytuł soulslike ale cena mnie zszokowała - 129 zł w ME - zamówiłem :) 


i właśnie ta cena skłania do pytania ,,czemu tak tanio?” 

Czy to gra ledwo AA czy bardziej indyk? Po gameplayach wyglada fajnie i nie wydaje się być indykiem :) może wy wiecie coś więcej ? 

  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1657529735

    Bardziej Idyk, sugerując się komentarzami i dostępą betą. Bolączką na którą narzeka większość przesadzona ilość życia przeciwników żeby sztucznie wydłużyć rozgrywkę oraz regeneracja życia Bossów. Reszta wydaje się ok.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1657562777

    @kenny2612 grałem w demo podczas ostatniego festiwalu Steam. W mojej opinii gra nie robi dobrego pierwszego wrażenia, a przynajmniej udostępniony fragment. Grafika być może przypadnie komuś do gustu (jest oszczędnie, szaroburo, ponuro, wszędobylska mgła spowija miasteczko...), ale jest uboga w detale, jak w niskobudżetowej produkcji. Postać porusza się zwinnie, wręcz za szybko, ale znowu... dość skromnie wyglądał zakres ruchów protagonisty na  początku. W demie trafiłem na kilku pomniejszych przeciwników, z którymi moja postać rozprawiła się bez problemu, ale już miniboss (tak zakładam) był wymagający w walce. Niemniej, mimo że zjadłem zęby na Dark Souls, to ten tzw. "soulslike" totalnie mnie odepchnął przy zetknięciu z demem. Na pewno nie zaryzykowałbym zakupu na premierę, tylko przetestował wcześniej.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry