Symulator/y gier na kierownicę. PS4

Marcinek3331

Postów: 195 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1586634716

Siema. Szukam jakiegoś fajnego symulatora do gry na kierownicy. Nie koniecznie muszą to być wyścigi. Chodzi mi o to żeby kierownica dobrze współpracowała z daną gra. Np. grając w the crew2 szlag mnie trafia że martwa strefa jest aż tak duża i mimo że gra dla mnie jest spoko to te sterowanie to porażka. Chciałbym sobie pojeździć np. jak to gracze Xboxa maja forze. To coś W ten deseń szukam gry tyle że na ps4.  Liczę na dobre rady👍 

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1586635895

    DIRT Rally 2.0? 

    Jest w plusie. Sam niemam kierownicy do ps4 ale widziałem gdzieś stream na youtubie jak ktoś grał z podpiętą kierownicą właśnie w DIRTa. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1586638703

    @kryjab20 właśnie dirta kiedyś miałem. Pobrałem teraz z racji że za "free" ale jakoś tak słabo. Myślałem też nad truck driver. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1586638855

    Może inaczej. Na kierownicę posiadam

    - MUD RUNNER 

    -F1 2019 

    -ASSETTO CORSA 

    -DIRT RALLY 2.0

    -DRIVE CLUB 

    - THE CREW 2 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1586671857

    Przede wszystkim Project Cars.

    Klase niżej od Dirta Sebastian Loeb Evo i WRC , ale też niezłe.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1586679802

    Dirt rally

    Dirt rally 2.0

    Dirt 4

    Assetto corsa

    Seria F1

    Seria project cars

    Gt sport

    Seria WRC

    Sebastian Loeb


    I to sa jedyne gry warte ogrania na kierownicy na ps4, wiekszosc to raczej simcade, jesli mialbym wskazac jakis symulator to wskazalbym dirta rally (pierwsza czesc) ew assetto corsa chociaz wersja na ps4 jest baaaaardzooo okrojona w porownaniu do pc, glownie ze wzgledu na brak modyfikacji. Pozostale to bardziej arcade co nie zmienia faktu ze z wylaczonymi wszystkimi asystami tez sie mozna swietnie bawic.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1586699249

    @kojoocik no faktycznie w assetto jest przednia zabawa ale czegoś mi brakuje w tej grze. Z niecierpliwością czekam na snow Runner który wychodzi 28.04. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry