Sugestia - "nie chcę tej gry" przy propozycji wymiany

FastMan

Postów: 4 Nowicjusz
1553759585

Witam, mam propozycję, aby po otrzymaniu propozycji wymiany można było od razu dodać daną grę do swojej biblioteki gier "niechcianych" - to by bardzo ułatwiło korzystanie z serwisu, bo teraz trzeba wejść w swoje konto i ręcznie dodać takie gry.

  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1553760549

    @FastMan - jeśli byłoby to opcjonalne (zaznaczanie "ptaszkiem" lub odnośnik jak w bazie gier) to jestem zdecydowanie na TAK, bo jednak nie chciałbym, by z automatu odrzucana z oferty gra leciałaby do niechcianych. Wielokrotnie dostawałem propozycje z grami które mogłyby mnie zainteresować, lecz ich wartość była po prostu zbyt mała, bym mógł się zgodzić na wymianę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553765809

    dokładnie tak jak napisał basza.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1553867113

    Dokładnie o takie rozwiązanie mi chodzi. Też bym nie chciał aby to się działo automatycznie :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry