Statystyki

Sowix

Postów: 67 Gaduła
1554132659

Hej, macie może jakąś statystykę ilu wymian/ transakcji dokonano w zależności od platformy? Ewidentnie prym wiedzie PS4, reszta chyba trochę w powijakach.

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554138274

    Skoro gier na ps4 jest tutaj 1400 a na xbox one 200 to chyba jest to logiczne , że transakcji będzie dużo więcej na ps niż na xboxa.

    I nie jest potrzebna do tego żadna statystyka żeby to stwierdzić :)

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554138810

    Trzeba by zapytać @maciej_spc o statystyki :)
    Do wglądu publicznego ich nie ma.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1554142169

    Niebawem udostępnimy wpis na blogu z podsumowaniem i statystykami, które z dnia na dzień fajnie rosną ;) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1554142370

    Widzę ile jest ogłoszeń na PS4, ile na Xone, a ile na przykład na PS3, po prostu ciekawi mnie czy udają się transakcje na przykład na PS3 (mam tylko tę platformę) i tylko ja nie miałem jeszcze szczęścia, czy po prostu coraz trudniej znaleźć osoby chętne na wymianę gier na starszą konsolę i muszę poczekać. Oczywiście rozumiem też że nie są to publiczne dane i administracja wcale nie musi ich udostępniać, pytam z ciekawości.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554183111

    @Sowix Ogólnie jeszcze dużo ludzi ma ps3 więc po prostu musisz poczekać aż więcej osób z tą platformą będzie na stronie. Musisz cierpliwie poczekać i nie zniechęcać się , bo społeczność tutaj się rozrasta :)

    Ja na przykład mam teraz koło 100 gier na ps3 ale nie chce mi się bawić z robieniem zdjęć i wystawianiem tego bo zwyczajnie szkoda mi czasu.

    Dzisiaj ogarnę to co mam w domu i wyślę Ci zdjęcia na pw i jak coś sobie wybierzesz to wystawię tutaj i coś powymieniasz.


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554187760

    @Sowix Dodaj gry do szukanych, bez nich będzie Ci o wiele trudniej zrobić transakcję. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1554193973

    @maciek4281 spokojnie, nie ma ciśnienia, ja naprawdę pytałem z czystej ciekawości, gram mało a jeszcze kilka tytułów czeka w domu :) i przede wszystkim nie zniechęcam się ;)

    @dawid2601 w szukanych mam 20 tytułów, nie zaznaczyłem ich tylko jak dodawałem moje ogłoszenia

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554197134

    @Sowix Właśnie, wchodzę na Twój profil, patrzę, co chcesz za TLoU i nie widzę nic. Wielu użytkowników od razu wychodzi i szuka dalej, ostatnio o tym gdzieś pisaliśmy. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1554197868

    @dawid2601 z jednej strony wiedząc że jest mało gier na PS3 chodziło mi o to że naprawdę jestem otwarty na propozycje, ale rozumiem o co Ci chodzi, masz rację, poprawię się :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1554219759

    Ja też posiadam PS3 i sam  szukam gier ale nie konkretnych, a tych których jeszcze nie poznałem albo z jakiegoś powodu się nie interesowałem.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry