Spyro: Reignited Trilogy - wydanie fizyczne... cena?!?

milka_90

Postów: 215 Bywalec
1629890888

Witam,

Ostatnio pomyślałem o egzemplarzu na NS, a tutaj ceny jakieś z kosmosu... na allegro ponad 300, a na OLX nie widzę ani sztuki. Tak samo sklepach... ktoś wie o co chodzi? albo czy będzie jakiś dodruk, żeby cena była normalniejsza? albo zna ktoś w sieci jakieś miejsce gdzie można kupić za 100 kilkadziesiąt pln, a nie za ponad 200...

  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1629896984

    Sam też ostatnio myślałem o zakupie tego tytułu i tak jak Ty, też mocno się zdziwiłem ceną. Co to sklepów to na 100% podniosły ceny do aktualnych standardów, bo pewnie trzymają rękę na pulsie.  Dziwna sprawa bo przecież to nie jest jakieś limitowana edycja pokroju Limited Run. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1629917767
    @milka_90  Jest jedno ogłoszenie w serwisie z Spyro: Reignited Trilogy na Nintendo Switch za 139 zł:

    https://wymiengry.pl/ogloszenie/spyro-reignited-trilogy-nintendo-switch/b2f8cfc9

    Czy nie tego szukacie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1629921710

    @andreo.spc no spoko... ale generalnie to w sieci nie ma wcale poza tym egzemplarzem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1629938675

    To że teraz nie ma to nie znaczy że za tydzień czy dwa na olx czy allegro nie będzie kilka albo kilkunascie ogłoszeń z tą grą w rozsądniejszych cenach.

    Można łatwo zaobserwować, jeśli ktoś poświęci trochę czasu, jak w jednej chwili gra wydaje się unikatem a za chwile jest pospolitym egzemplarzem, oczywiście nie ma tutaj reguły bo faktycznie niektóre gry są unikatowe, ale często jest tak że to tylko kwestia czasu.


    Przykładem może tu być obecna sytuacja gry The Binding of Isaac na Switcha, ja tą grę kiedyś kupiłem za 90 zł. Niedawno ktoś wrzucił ogłoszenie na allegro i olx że to unikat z ceną 700 zł, bo to było jedyne ogłoszenie z tą grą, teraz jest już kilka za nieco ponad 300 zł i za 220 zł a pewnie za chwile pojawią sie kolejne. Także cena gier na switcha zależy w olbrzymiej większości poprostu od momentu.

    Przepraszam że sie tak rozpisałem ale właśnie od niedawna zastanawia mnie to zaganienie unikalności gier na Switcha i częto jej szybkiej ulotności.

    Swoją drogą, biorąc pod uwagę specyfikę gier na Nintendo, bez dwóch zdań powinny być tańsze :/


    PS. milka_90 teraz na olx masz 3 ogłoszenia ze Spyro w cenie 130-160 zł. A jak cena tej gy wygląda w eShop ?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1630142130

    Jest grubo dwa lata po premierze. Nie liczyłbym na dodruk, bo twórcom już się to nie opłaci. Szukaj po promocjach lub rynku wtórnym, poświęć temu trochę czasu.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1630237801

    @arizzzona666 dorwałem sztukę w okolicznym lombardzie za 100 pln, ale teraz to się zastanawiam jaki biznes można na tym zrobić xD

    Ciekawe czy faktycznie lepiej go położyć, żeby leżał i cena rosła... ale z drugiej strony na ebayu są dostępne sztuki po 100 kilkadziesiąt pln i tak samo na Amazonie UK.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1630272012

    @milka_90 cena nie będzie rosła, bo inteligentny kupiec nie kupi tego za niewiadomo ile.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1630388010

    Sam kiedyś myślałem nad zakupem switcha, ale jak widzę że 4 letnie gry nowe kosztują dalej ponad 200zł to trochę mnie to odrzuciło. Przecież to nintendo sobie jakieś jaja robi. Ja wiem że to handheld i biblioteka jest uboższa ale bez przesady.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1630393399

    @maka   O to to - ostatnio widziałem Switcha Lite używkę za 799 zł i się zastanawiałem nad nią ale ceny gier na tą konsolkę i ich dostępność to jest jakiś skandal. Nie wiem jak wygląda sprawa z częstotliwością promocji w e-shopie ale ceny wydań fizycznych często nie są wgl adekwatne do wartości samej gry. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1630399392

    @Minuta1985 No dokładnie, ja też kiedyś miałem chęć kupić wersję lite za 8 czy 9 stówek nową, ale jak widzę zelde z 2017 roku giera za 250zl w electro marketach to jest jakaś kpina.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry