Sprzedam pad PS4 (czarny)

Temat zamknięty

MaciejJB Vip

Postów: 151 Sons of Anarchy
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

1581026193

Witam, sprzedam pada. Wizualnie nie ma zarzutów jedynie lewa gałka, gdzie widać goły plastik (zeszła guma). Co do wad: Nie świeci, nie działa krzyżak ( do wymiany gumki), nie działa L1 (do wymiany gumka), R1 się zacina ( również gumka). Analogi sprawne, spusty również (L2,R2), tak samo działają (trójkąt, kółko, x, kwadrat). Pad nie ma problemów z ładowaniem, bluetooth, czy działaniem na baterii. Sprzedaje, gdyż nie chce mi się dokładać i zamawiać gumek. A ktoś za mniejsze pieniądze może mieć w pełni działającego pada. Propozycje proszę składać w temacie, bądź w wiadomości prywatnej. Zdjęcia dla zainteresowanych, wyślę w wiadomości.

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1581059673
    5zł myślę że jest dobrą ofertą
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1581068553

    Tak kiedyś myślałem, jak trzeba grać by tak pada doprowadzić do takiego stanu (ja sam dużo gram i nic podobnego się nie stało czy to ps3 czy ps4, tylko raz przy ps3 gałka szwankowała) jeden przycisk to bym zrozumiał ale tyle naraz? 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1581072756

    Raz kupiłem używanego pada do ps4,aby mieć w posiadaniu dwa pady, i do dziś żałuje. Po tygodniu zaczął się sypać, i teraz leży na części, no i trzeba było oczywiście kupować nowy. Do dziś chodzi ten nowy pad i jestem zadowolony, więc jestem teraz takiego zdania,że lepiej kupić nowy, niż później tego żałować.


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1581073129

    Kupiłem od kolegi tego pada, z myślą że będę go naprawiał. Lecz, nie mam czasu i zbytnio chęci wykładać na naprawę, gdyż mam 2 swoje w idealnym stanie. Mógłbym sam naprawić za kwotę 30 zł z wliczoną wysyłką (same części).  Bądź oddać do serwisu i zapłacić 50 zł. Ale to mija się z moim pierwotnym celem. Zwłaszcza, że nie chce za niego dużo. 20-30zł plus wysyłka. Sprawdziłem go, pod każdym względem. Przełożyłem z mojego gumki na chwilę i wszystko działa. Gdyż swojego tak, musiałem rozebrać. W celu, wymiany baterii na większą. Kto będzie zainteresowany to weźmie, jak nie. Wyląduje na allegro na licytacji.

    Edit. Został przeze mnie cały wyczyszczony od zewnątrz i wewnątrz.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 69 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1581074791
    Zostaw tego pada na części lub go wyrzuć do śmieci. Szczerze wątpię, czy się znajdzie taki desperat, żeby go kupić. Nie róbmy z tego serwisu januszowego OLXa ?
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1581079394

    @Masteron ja kiedyś kupiłem używanego pada chociaż bym tego nie powtórzył ale do dziś dzień śmiga nawet lepiej od tego co dostałem do konsoli xd 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1581087560
    Jeżeli kogoś interesuje w padzie jednak nie zacina się R1 i działa bardzo dobrze, także d-pad (krzyżak) i L1 do ogarnięcia. A jak ktoś potrzebuje światełka wystarczy mocniej dopiąć tasiemkę. Do tego się nie ruszałem, na wgląd, że nie chce uszkodzić.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1581201983

    To ile chcesz za niego tak konkretnie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1581244523

    Ja szukam pada  niekoniecznie sprawnego w 100%. Jaka ta cena?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1581436014

    25zł + wysyłka 15zł

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry