Słuchawki

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1563359938

Tak sobie pomyślałem że ruszę dla was z tematem , wkońcu dużo ludzi się pyta jakie kupić słuchawki dla naszego plejaka?.A więc zapraszam was do dyskusji .Tutaj polecamy innym graczom słuchawki które według was są godne polecenia.Rozpoczynam od siebie a więc zaczynamy .Mając styczność z róznymi słuchawkami na rynku testując różne rodzaje słuchawek ,oczywiście nie wszystkie bo za dużo tego , a też nie jestem osobą zbyt bogatą napomknę wam coś na ten temat.Testując słuchawki dedykowane z sony itd .Trafiłem na przewodowe (co nie każdemu przypadnie do gustu)Nie jest to reklama żadnej z firm ale moje osobiste odczucie,z racji używania tego zestawu. Z czystym sumieniem polecam wam słuhawki Hyper x Cloud 2 stosunek ceny do  jakości .Czekam na wasze opinie i wasze propozycję .Pozdrawiam i liczę na waszą aktywność :)

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1570873663

    @konewko u mnie mimo całej masy sprzętu połączonego po wi-fi takiego problemu nie ma z tymi słuchawkami.

    Podejrzewam , że trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1570873895

    @konewko

    Dla sprawdzenia na routerze zmień kanał dla wi-fi. Spróbuj kanał 1, 6 lub 11.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1570877880

    Nie wiem za bardzo jak to zrobić, bo pojęcie o sieciach mam podstawowe, a nie chcę przypadkiem odłączyć całego domu od internetu xD

    Spróbuję.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1570886125

    @konewko

    Nic innego nie ruszaj :-)

    Tutorial na pewno na YT znajdziesz.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1571043685

    Używałem przez 2 lata Sony Wireless Headset 2.0 nie narzekałem były ok. Jedyny minus to materiał wyściółki po roku zaczął się łuszczyć. Trafiła mi się okazja i kupiłem TURTLE BEACH EAR FORCE STEALTH 500P, szczeka opadła. Wykonanie i dźwięk pozamiatał totalnie. Szczerze mogę je polecić :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1571051522

    Ja uzywam juz aktualnie kilkuletnich razerów kraken, jedyny mankament to ciut przykrotki przewod, ale pozatym headset godny polecenia. Swietny dzwiek, swietna jakosc mikrofonu, dziala bez zarzutu

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Gold

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1571075897

    AKG 220 Pro White + welurowe nauszniki Beyerdynamic,do tego czasami używam jeszcze dousznych słuchawek model Tin Audio T2 i też świetnie grają.A tak ogólnie do PS4 ma Sony Gold Wireless Headset White,ale leżą w pudełku bo wole grać bez nich :)

    Recenzja Tin Audio T2:

    https://kropka.audio/test/sluchawki/tin-hifi-tinaudio-t2-pro-recenzja/

     Recenzja AKG 220 Pro White:

    https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-akg-m220-pro/

    Nauszniki:

    https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/nauszniki-beyerdynamic-edt990v-do-dt880-990-welurowe-para/

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1571689804

    @Marcin_Tedy  hyper x są może i super ale mnie wnerwiała opcja nauszna. często chodzę w okularach i opcja nauszna mi wadziła.
    hypery sobie zalegają na półce a ja podłączam jak trzeba douszne beats'y do kontrolera usb. śmiga na pc i ps4.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 313 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1592980165

    Co myślicie o HyperX Cloud Alpha? Recenzje zbierają znakomite. Ma ktoś? Poleca ktoś? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 369 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1592981528

    Podepnę się bo zostałem od 2 dni przyjęty do grona niebieskich. Dostałem w zestawie Sony Gold Wireless. 

    Czy są to dobre słuchawki? Cena dość mocna jak dla mnie, gracza ktory dotychczas brał słuchawki z telefonu :P



    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry