Słuchawki

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1563359938

Tak sobie pomyślałem że ruszę dla was z tematem , wkońcu dużo ludzi się pyta jakie kupić słuchawki dla naszego plejaka?.A więc zapraszam was do dyskusji .Tutaj polecamy innym graczom słuchawki które według was są godne polecenia.Rozpoczynam od siebie a więc zaczynamy .Mając styczność z róznymi słuchawkami na rynku testując różne rodzaje słuchawek ,oczywiście nie wszystkie bo za dużo tego , a też nie jestem osobą zbyt bogatą napomknę wam coś na ten temat.Testując słuchawki dedykowane z sony itd .Trafiłem na przewodowe (co nie każdemu przypadnie do gustu)Nie jest to reklama żadnej z firm ale moje osobiste odczucie,z racji używania tego zestawu. Z czystym sumieniem polecam wam słuhawki Hyper x Cloud 2 stosunek ceny do  jakości .Czekam na wasze opinie i wasze propozycję .Pozdrawiam i liczę na waszą aktywność :)

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563360337

    Ja używam Sony Wireless Headset 2.0. Jakość dźwięku bardzo mi odpowiada. Nie jestem audiofilem itp., ale słyszę różnicę pomiędzy tymi słuchawkami czy innymi tanimi (przerabiałem różne modele przewodowych Samsungów i Sony). Kupiłem od znajomego za niewielkie pieniądze i uważam to za jeden z bardziej udanych zakupów. Ostatnimi czasy wymieniłem jedynie baterię na większą chociaż i tak ładuję je częściej niż bym chciał.


    Przy okazji zapytam - miał ktoś przyjemność wymiany gąbek na uszy w tym modelu? Gdzie zamawialiście? W tych gąbkach, na które natrafiam nie ma informacji o kompatybilności z tym modelem. Nie wiem czy te z wersji Gold pasują.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1563361960

    @Marcin_Tedy

    Też mam HyperX Cloud i jestem bardzo zadowolony :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1563389012

    Miałem Creative Soundblaster BLAZE - dobra jakość w rozsądnej cenie -  8/10

    Aktualnie  Creative AURVANA Platinum - dość zaawansowany gadżet, nie należy do tanich - mocne  9/10 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563390257

    @xyhu z ciekawości zerkłem sobie na neta ciekawe te twoje AurVana , jak to mówią  jak kogoś stać czemu nie :P  a jak z basikiem u nich mocno kopie po uszach? :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1563426289

    @Marcin_Tedy Baaardzo mocno i czysto, magnesy neodymowe i 3 profile elektronicznego wytłumiania robią swoje. 

    Co prawda Bluetooth zaniża jakość, ale po kablu jest rewelka. Polecam :)  

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563433683

    @xyhu może kiedyś się skuszę na nie póki co muszę uzupełnić swoją kolekcję, dzięki za odpowiedz pozdrawiam :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1570801947

    Sony Wireless Headset 2.0 tak samo je mam i są genialne , gorąco polecam .

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1570816382

    Ja z Sony Wireless Headset 2.0 miewam problemy, po prostu dźwięk ustaje, przerywa, haczy, itp. Tak falami zawsze w różnych momentach.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1570816683

    @konewko

    Ja nie mam z nim problemów. Masz dużo bezprzewodowych sprzętów w momencie używania go obok siebie?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1570816904

    Hmm... mam telewizor pod wifi i prosiaka pod wifi, czasami też telefon. Myślisz, że tu może być problem?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry