Skanowanie w chmurze

Jabus

Postów: 15 Początkujący
1711406430

Witam, ostatnio robiłem pełne skanowanie windows defenderem, w powiadomieniu było napisane, że nie wykryło żadnych zagrożeń. Przyszło też drugie powiadomienie, już nie pamiętam co tam do końca było napisane ale chyba coś o jakiejś aplikacji co może być niebezpieczna czy coś. Kliknąłem w to powiadomienie i przekierowało mnie to tej strony https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/co-to-jest-skanowanie-zabezpieczeń-w-chmurze-75112696-7660-4450-9194-d717f72a8ad8. Wie ktoś czemu takie powiadomienie dostałem ? I jak sie robi to skanowanie bezpieczeństwa w chmurze ?

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711440105

    Generalnie to nie chcę się czepiać, ale pytasz o rzeczy które bardziej pasują na fora komputerowe, wirusowe :) 
    Tutaj to głównie gracze, popytaj na bardziej branżowych forach, tam na pewno szybciej uzyskasz odpowiedzi lub szukaj w google :) 

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1711447792

    Szczerze? Jak nie pamiętasz, co tam było napisane to nie zawracaj nam gitary. Jak opiszesz problem dokładnie to ktoś ci pomoże.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1711566222

    @konewko No było napisane, że wykryło chyba jakąś niebezpieczną aplikacje. 

    Wie ktoś jak sie robi to skanowanie w chmurze ?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry