Skąd bierzecie kartony

Intj

Postów: 37 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

1682154742

I folie bąbelkową?

  •  
    Postów: 135 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1682157828
    Wypełniacze, kartony czy koperty zbieram po innych zakupach internetowych ;) Sklepy zazwyczaj dużo (za dużo) materiału wykorzystują do przesyłki nawet najmniejszej pierdoły. Z powodzeniem możne je ponownie użyć - swoisty recykling. Resztę kupisz w każdym większym markecie lub sklepie papierniczym. Oczywiście na poczcie też ;) Do niektórych przesyłek wykorzystuję też czarną folię sprzedawaną na rolce.
    4 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1682158534

    Dokładnie jak kolega wyżej,  z zakupów wysyłkowych praktycznie zawsze zostaje jakiś karton na poźniejsze wysyłki a jak coś większego to w każdym markecie mają masę kartonów na zbyciu, podejść i poprosića, w niektórych to przy kasach wystawiają i można brać. Ewentualnie kartony można kupić za kilka zł na poczcie lub w punktcha kurierskich :)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1682200198

    Ja to jak otrzymam od gracza na wymianę dajny karton i folie to zrywam etykietę i trzymam na kolejna wymianę lub koperty bąbelkowe x2 na jedno pudełko z pracy biorę bo mam No limits ;)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1682264214

    Ze sklepu albo z własnych "zapasów".

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1682628736
    Możesz też podejść do ekspedientki w dowolnym markecie i zapytać czy przypadkiem takich zbędnych nie mają (a uwierz mi mają i lądują w śmieciach). Tylko nie rób tego w godzinach największego ruchu, bo wtedy jedyne co otrzymasz to grzeczne wypier...
    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry