Serial "The Last of Us" na HBO

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1583492677

Na podstawie gry stworzonej przez Bruce'a Straleya i Neila Druckmanna powstanie serial „The Last of Us”. 

Adaptacja jest koprodukcją z Sony Pictures Television we współpracy z PlayStation Productions, dla których będzie to pierwszy serial telewizyjny.

 

Za produkcję odpowiedzialny jest reżyser i scenarzysta serii "Czarnobyl" Craig Mazin oraz sieć telewizyjna HBO. W stworzeniu scenariuszu do serialu zaangażowany jest także Neil Druckmann - jeden z twórców gry. Producentami wykonawczyni bedą Evan Wells (prezes studia Naughty Dog, które wyprodukowało grę „The Last of Us”) oraz Carolyn Strauss.


Netflix ma Wiedźmina, HBO będzie miało The Last of Us. Zapowiada się ciekawie :) Będziecie oglądać?


(Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

(Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1583512437

    Ciekawe co z tegorocznych będzie. Miał być film a będzie serial, mam nadzieję że uda się to sfinalizować wkoncu i będzie można nacieszyć oko 😊

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1583773666

    Gdyby robił to Netflix to bym machnął ręką, ale hbo potrafi zaskoczyć. Trzymam kciuki. 


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1583794977

    Ja bardzo się cieszę, że postawili na serial, aniżeli na pełnometrażowy film. Osobiście trzymam kciuki z nadzieją na to, że uda im się zrealizować temat tak, abyśmy dostali porządną produkcję. Gra zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko, więc jest spora szansa na to, że serial będzie jednak rozczarowaniem dla mojego nahypowanego serduszka, aczkolwiek jestem dobrej myśli. 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry