Red dead redemption II

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1650434332

Czy do trofeów online trzeba mieć ps plus czy wyglada to jak Np w niektórych assasinach ze przykładowo pojawiają się zwłoki gracza i trzeba go pomścić?

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1650434420

    Trzeba mieć PLUSA

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1650443542

    No to słabo trochę ale No trudno, dzięki 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1651066857

    Ozywie temat żeby nie zakładać nowego, w dalszym ciągu chodzi o rdr2 pytanie do tych którzy maja platynę a mianowicie chodzi mi o trofeum związane z aktywnościami z towarzyszami w obozie, jestem w drugim rozdziale i zastanawiam się czy dwie gry w domino się zaliczają do tego trofeum i mogę pchać fabule do następnego rozdziału czy to musi być coś innego i lepiej jeszcze poczekać aż coś się trafi 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1651066895

    Oraz czy jest możliwe kilka aktywności w jednym rozdziale a jeśli tak to czy zalicza tylko jedna na rozdział czy normalnie liczy 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1651069820

    @Jakubowski Bym ci kilka rzeczy doradził bo posiadam grę jak i platynę w RDR2 ale już nie pamiętam. Mogę tylko tobie napisać że trofiki z podstawki są trudne ale są do ogarnięcia, najgorszym wyzwaniem moim były chyba trzy trofiki online, pamiętam że chyba 4miechy się męczyłem aby wbić te trofiki. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1651072427

    @Masteron wlasnie czytałem opisy itp i coś czuje ze tez pare miesięcy spędzę na online 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1651077649

    @Jakubowski dodam tylko jeszcze i nie wiem czy ci spojlerować. Będziesz w pewnym momencie na takiej wyspie i tam będziesz musiał zaznaczyć i zabić/oskurować zwierzęta typu papuga,węże i jeszcze jakieś zwierzaki. Gdy tych zwierząt na tej wyspie nie zabijasz i gdy wrzucisz znowu do głównej mapy tych zwierząt już nie znajdziesz i będziesz w dup.... ie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1651082515

    @Masteron i to jest bardzo cenna uwaga! Dzięki. Miałem zamiar ogarniać  te zwierzaki bronie itp później prawie pod koniec wiec nawet nie czytałem ze jakieś można pominąć, będę miał na uwadze 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1651083493

    @Jakubowski miej na uwadze trofik(chłopiec na posyłki) też jest do pominięcia. I chyba są jakieś wyzwania w podstawce,staraj się każdy robić po trochu bo to ulepsza twoje zdrowie,wytrzymałość oraz precyzję w dodatku jest potrzebne do ukończenia 100%gry

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1651092424

    @Masteron o chłopcu na posyłki wiedziałem ale o wyzwaniach ze zwiększają cechy nie, kolejna cenna uwaga dzięki 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry