Pytanie odnośnie wystawiania gier

maciek4281 Vip

Postów: 288 Legenda Forum
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1552641222

Z racji tego , że trzeba zrobić jakiś ruch na serwisie to poszukałem po szufladach i poznajdowałem jakieś pozostałości gier.

W sumie uzbierało się ze 20-30 sztuk gier na Ps3. I w związku z tym mam pytanie czy mogę je wystawić w jakichś pakietach na przykład po 10 , 15 czy 20 sztuk? Czy musiałbym wystawiać je pojedyńczo?

Bo nie ukrywam , że jak mam je wystawiać pojedyńczo to wolę odpuścić i wolę je sprzedać gdzie indziej , bo zwyczajnie mi się nie chce bawić z grami po kilkanaście złotych nie mówiąc już o ich ewentualnej późniejszej pojedyńczej wysyłce

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552644365

    Niestety aktualnie nie jesteś w stanie dodać pakietu kilku gier w 1 ogłoszeniu, trzeba dodawać ogłoszenia pojedynczo i wtedy oferować kilka gier w 1 ofercie. Mamy już taki pomysł zapisany w wersji v2 - kilka gier (pakiet) w jednym ogłoszeniu na sprzedaż lub wymianę. Pracujemy nad dopracowaniem podstawowej wersji serwisu v1, następnie zabieramy się za całą listę przygotowanych pomysłów na wersję serwisu v2, którą aktualizujemy o Wasze dobre sugestie. Bądźcie z nami, a razem stworzymy naprawdę dobry i zaawansowany serwis do wymiany, kupna i sprzedaży używanych gier w sieci :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552644633
    Czyli wystawiając jakąkolwiek gre można w ogłoszeniu dać zdjęcie kilkunastu gier i dopisać że cena jest za pakiet gier ze zdjęcia?

    @andreo.spc  czy mógłbyś edytować moją pierwszą wypowiedź? Bo niestety u mnie nie ma możliwości edycji tej wypowiedzi , a zgubiłem literkę „p” i zamiast słowa poszukałem jest oszukałem a to nie brzmi dobrze :)

    Edytowane :) - sullivan_1989
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552671237

    @maciek4281 Możesz tak zrobić tylko opisz dokładnie każdą pozycję, a ewentualnego nabywcę spytaj czy napewno zapoznał się z ogłoszeniem, które dotyczy całego pakietu.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552674807

    @andreo.spc ok , wiem o co chodzi.

    @sullivan_1989 dzięki :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552905525

    Mam mały problem z wystawieniem gry , bo niestety nie mam pojęcia gdzie szukać opcji wystaw , bo mi zniknęła :)

    Wcześniej miałem ją a teraz nie ma. Gdzie tego szukać?(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552908243

    @maciek4281 W wersji tablet/mobile część elementów jest ukrywana (z prostego powodu - nie zmieszczą się ekranie). Ogłoszenie dodasz rozwijając menu w główne w lewym górym rogu. Pierwszy element to "Dodaj ogłoszenie"

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552915324

    @maciej_spc faktycznie jest. Dobrze schowana :) Dzięki

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry