PS+ Wrzesień 2021

Masteron

Postów: 333 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1630579455

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Darmowe gry na wrzesień Playstation Plus sa:

 (ważne - PS+ dostanie osobną wersję tylko na PS5, mimo, że obecnie w sklepie jest wersja "crossbuy" z PS4).

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1630579527

    Trochę bieda, ale w Hitmana i Predatora się pogra.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1630579785

    Pamiętam jak na Youtubie obejrzałem Predatora i powiem szczerze że jestem ciekawy jak im się to udało? 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1630579887

    Hitman 2 już dawno ograny niestety, ale mam nadzieję na jakąś sporą obniżkę na season passa przy tej okazji

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1630580969

    Overcooked jest świetne. Grałem na PS4 w pierwszą część. Prosta, ale wymagająca gierka dla rodziny i na imprezy albo do poważniejszego grania online.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1630581364
    Hitman dawno ograny, ale jeśli ktoś nie miał okazji to zdecydowanie świetna oferta! 
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1630583623

    @mck_nysa Pamiętam jakoś odpaliłem pierwszego Hitmana na ps4 i mi nie podszedł, odpalę drugą część i zobaczę co i jak. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1630586215

    @Masteron Hitman 1 i Hitman 2 to w zasadzie ta sama gra pod względem mechaniki, grafiki, różnych rozwiązań. Po prostu w 2 są kolejne mapy i główna oś fabularna jest kontynuowana. Mnie ta całość podeszła bardzo :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1630629339

    Jak dla mnie oferta lepsza niż w sierpniu, na overcooked dawno miałem chęć ale się nie złożyło, Hitman dobra gra jak ktos lubi skradanki i trochę pokombinować, w Predatora próbowałem jakieś pare miesięcy temu ale strasznie długo wyszukiwał mecze, nie wiem czy ja tak tafiałem czy serwery pustawe, ale jak jest teraz w plusie to pewnie problemu nie będzie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1630665327

    Predator splatynowalem, fajna gierka, ale platynowanie za dużo czasu zajmuje tj.online trophy 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1631108532

    Pobraliście bez problemu Overcooked? Nie mogę dodać do biblioteki. Mam PS4, a wszystkie gry na PS5 dodaję przez apkę póki co. A teraz jest problem. Normalna cena widnieje przy grze.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry