PS4 pytanie o błąd twardego dysku

Lysy0800

Postów: 87 Gaduła
1645281677

Cześć 

Od jakiegoś czasu, przy próbie uruchomienia czegoś z dysku zewnętrznego, wyskakuje mi komunikat jak w załączeniu.


Wiecie może co z tym można zrobić? Czy jest jakiś sposób na przeskanowanie dysku?(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)





  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1645516510

    moze po podlaczeniu do pc windows zmienil system plikow  najprostszy sposob to format

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 141 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1645518623

    @Lysy0800 to bardzo dobrze, że nie znalazł. To znaczy, że sam dysk jest w porządku, a problemem jest inny - np. ze złączem. Najpierw spróbuj z innym kablem USB.


    PS Jaki masz konkretnie model dysku?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1645536870

    @mrsolo

    Nie wydaje mi się. Nie formatowałem dysku ani nie ingerowałem w pliki. 


    @Ratnay

    Seagate Game Drive 2TB dedykowany PS4.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1645537039

    @Lysy0800 ale przez sama mozliwosc wyswietlenia go moglo tak byc

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1645537055

    i tak niedziala wiec co szkodzi sformatowac

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1645538511

    Najlepiej iść do kogoś podłączyć do ps4 i zobaczyć czy będziesz miał ten sam komunikat 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1645539191

    @mrsolo Otóż działać- działa, tylko, że wyskakują błędy podczas grania w gry na nim zainstalowane.


    Cyberpunka przerzuciłem na HD konsoli. Jest póki co ok. Co do reszty- nie sprawdzałem jeszcze po skanowaniu pod pc.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1645539736

    @Lysy0800   nie prosciej by bylo isc na forum na ktorym sa ludzie ktorzy sie znaja? np  pcforum polskie

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1645555276

    @mrsolo Mój problem jest konsolowy. I znalazłem tu odpowiedz- po skanowaniu HDtune i podłączeniu dysku do PS4 wszystko jest jak najbardziej OK.


    Dzięki za pomoc!

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1645643087

    Dziś problem się powtórzył w postaci "wykrzykników" przy grach zapisanych na HD. Wystarczyło przeskanować dysk w trybie uruchomiania konsoli i jest wszystko znów OK.


    Czyli pewnie chodzi po części o to, że nie "odłączam" dysku z poziomu PS4 przed wyłączaniem samej konsoli.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Rozwijaj Swoją Kolekcję Skórek w CS:GO z Key-Drop
10 czerwca 2024

Świat gier komputerowych stale się rozwija, a Counter-Strike: (CS2) jest jednym z tych tytułów, który zachował swoją popularność na przestrzeni lat.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry