[PS PLUS] Marzec 2019

mastahluc Support Elite Vip

Postów: 760 Avenger
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552636630

Darmowe gry na ten miesiąc:

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered
  • The Witness


Z oferty znikną:

  • Divekick
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  • Gunhouse
  • Rogue Aces
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552684034

    @Minuta1985 Ja akuratnie lubię sobie postrzelać online, więc większego wyboru nie mam. Nie przeszkadza mi to jednak, bo opłacam abonament jakoś od 2013r., a i gry od czasu do czasu pozytywnie zaskoczą :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552718380

    Dla mnie trochę śmieszne jest to, że zmuszają do zakupu plusa by pograć online, chcąc nie chcąc na miesiąc dodatkowo musisz wywalić 33zl a grę np zakupiłes za 280 zł 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552719281

    Taką politykę wprowadził Microsoft , a że się przyjęła to Sony również to wprowadziło.

    Niestety to  są spore pieniądze i żaden z dużych graczy ich nie odpuści

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552734811

    Moim zdaniem już lepszym wyjściem byłby online pass znany z PS3. Kupujesz nówkę - grasz do bólu za darmo po sieci, kupujesz taniej używkę - musisz kupić OP za te 20-30 zł żeby pograć online. A tu nie dosyć że Plus podrożał to jeszcze Sony kastruje go z gier. Brak słów.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1552838266

    Przy CODzie MW wspomnienia wracają - bardzo przyjemnie się strzelało, oby więcej takich FPSów. Bardziej nakręciłem się na The Witness i niestety rozczarowanie - trochę przerost formy nad treścią. Niby zagadki fajne, pogmatwane, ale z logicznych FPSów Talos Principle dużo lepsze. Dobrze że w plusie dostałem, bo jakbym miał wywalić kilkadziesiąt złotych za pudełko to bym się wk..., znaczy byłbym rozczarowany ;)


    Dla mnie gry z Plusa to idealne rozwiązanie - zazwyczaj przynajmniej w jeden tytuł z oferty miesięcznej mnie interesuje, więc za 180 zł na rok naprawdę warto. Szkoda tylko że Vitę i PS3 olali, bo wciąż grywam na tych konsolach.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553009706

    15zł za miesiąc. Taniej nie będzie

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553030986

    @Basza Ja wczoraj z ciekawości sprawdziłem multi w remasterze MW i tak mnie wciągnęło, że szok. Dynamiczne starcia, krótkie rundy, świetne mapy... Według mnie granie sieciowe w tej części jest dużo lepsze niż to, co serwowały nam kolejne CoDy...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553036501
    Skorzystam i zapytam. Jak wygląda sprawa z graniem online na ps3? Bo  coś mi się obiło o uszy , że Sony wyłączyło czy ma wyłączyć serwery. Mogę to sprawdzić , ale nie chce mi się wyciągać którejś konsoli i zakładać konto tylko po to żeby się samemu przekonać. Czy to prawda?
    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553039525

    @maciek4281

    Pierwsze słyszę. Na pewno stopniowo zamykane są serwery kolejnych gier ponieważ ich utrzymywanie dla wydawców jest nieopłacalne. Jednak tyczy się to wszystkich gier.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553061727

    @mastahluc czyli generalnie można nadal bez problemu grać online na ps3?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry