PS Plus Maj 2021

konewko Elite Vip

Postów: 752 Pułkownik
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1619624854

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


W sumie słabo, ale mogło być gorzej.

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1620393197

    Ktoś chętny na multi bf5? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1620402249

    Tak z innej beczki, wiecie moze gdzie w tej chwili kupie najtaniej PS Plus na rok ? W czerwcu konczy mi sie roczna subskrybcja i tak srednio widzi mi sie przedluzac ja za 240 zl. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1620403940

    póki co to najtaniej jakie znalazłem xD https://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-plus-12-miesiecy-kod-aktywacyjny.bhtml?gclid=Cj0KCQjwytOEBhD5ARIsANnRjVgb0kZlNKiqxArwd3IzDmSmvyFWI4xL_xNF63zaXt7iAWvIhzofTFwaAtGSEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1620404279

    @spoko   to czekaj SPOKOjnie ;D

    bo pewnie jakieś symboliczne promo ku pamięci E3 się trafi w czerwcu albo zaalajkuj Łowców gier Playstation na fb i tam co trochę wrzucają jakieś promki z eneby. Zdarza się nawet, żę PS+ kosztuje 150 kilka pln od nich. Taniej nie kojarzę, żeby się trafiało.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1620404580

    @milka_90

    tak takie ceny były częste bo za tyle sam kupiłem w ubiegłym roku ale w tym roku PS plus zdrożał i wątpię żeby cena o tyle spadła 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1620409115
    Za niedługo pewnie znowu będą Days of Play o oficjalna cena spadnie. Tymczasem co chwila są fajne oferty na Eneba czy Gamivo - jak nie na samą subskrypcję to na doładowania portfela. Także zalecam śledzić Pepper i Łowcy Gier.
    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry