PS Plus Maj 2021

konewko Elite Vip

Postów: 749 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1619624854

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


W sumie słabo, ale mogło być gorzej.

  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1619625688

    Ale lypa

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1619626428

    Na co mi drugie Destruction Allstars wtf
    A BF V to mam z Ea Play 
    jedynie tam stranded deep ://


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1619629111

    Wieje lipą straszna... Współczuję tym co mają ps ➕ 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1619629890

    Rzeczywiście w tym miesiącu słabo ale nie ma co narzekać :P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1619635307

    Tak szczerze to pierwszy raz od 7 lat zdecydowałem się na opłacanie PS+ dopiero od kwietnia 2021 po dodaniu do biblioteki Oddworlda, żeby kolekcjonować gry na PS5, jak już kiedyś wyjdzie wersja Slim ;) Wreckfest też wydaje się być fajny do ogrania.


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1619635672

    @Laska tym co mają, dziwnie brzmi, raczej większość ma bo to wymogi by grać online a że dają coś dodatkowo to i tak dobrze, bo gdyby nie dawali to i tak większość by kupowała by grać online 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1619639742

    @kinio26 chodziło mi o ludzi którzy nie grają on-line a wykupują subskrybcje licząc na perełki pół roczne bo bądź co bądź są tacy ludzie i nie wypowiadaj się za wszystkich że mają plusa by grać on-line bo nie wszyscy go wykupują po to. Tyle w temacie i nie szukaj zaczepki bo to nie Twój pierwszy raz. Ochłoń trochę..

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1619642405

    @Laska ja się mało co wypowiadam, więc dziwne że niby szukałem gdzieś zaczepki kiedyś, no ale może dawno to było więc nie pamiętam ale dziwne że ktoś pamięta 😉

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1619643070

    @Laska a Ty nie wypowiadaj się za posiadaczy ps plusa nie mając go :) czytając Twoje posty zastanawiam się jak bardzo jesteś znudzony 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1619700836

    @Laska Dziękuję za okazane mi współczucie. Ale ja cieszę się z każdej fajnej gry które pobrałem za tak naprawdę niewielką kwotę. A co więcej napewno nie zagrałbym gdyby nie abonament. Straciłbym wtedy wiele dobrych gier. A tak mogę po sieci grać, czego osobiście nie lubię i mam zawsze kilka fajnych gier. Gdyby mi to nie pasowało, nie opłacałbym abonamentu. 

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry