PS PLUS LUTY 2020

Marcinek3331

Postów: 195 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1580376317
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1580379816
    A BioShocka miałem kupować, a tu proszę. Hehe simsy.. mogli już sobie darować, no ale cóż. 
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1580392361

    BioShocka: The Collection też miałem na oku aby sobie kupić, dobrze że się wstrzymałem zakupem,stówa w kieszeni.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1580416490

    Na PC ograłem trylogię bioshoka ? świetna gierka!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1580543713

    Świetny zestaw. Akurat w Bioshock 1 i 2 grałem na PS4 kilka miesięcy temu i grało się naprawdę dobrze. Pierwsza część wyszła ponad 10 lat temu, wciąż wygląda nieźle, a rozgrywka wciąga niesamowicie. Jakoś nie miałem wtedy ochoty na Ininite i kolekcja poszła w świat, ale jak jest taka okazja, to z chęcią zagram.


    W Simsy 4 raczej nie zagram, a moja małżonka woli jednak klikać na swoim laptopie niż męczyć się na padzie :)


    A Firewall tylko pod VR? Wiem, że na pudełku widnieje informacja że jest wymagane, ale już było kilka tytułów, które też były tylko pod VR, a z czasem twórcy udostępnili możliwość gry bez gogli (np. Here They Lie czy Battlezone).

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry