PS Plus CZERWIEC. ZMIANA!

DeadZone

Postów: 73 Gaduła
1590427783

Witam. Sony właśnie ujawniło pierwsza grę na czerwiec i jest to Call of duty WWII. Co więcej grę pobierzemy dużo wcześniej niż zazwyczaj już jutro udostępnia tę produkcji a najpóźniej w środę dowiemy się o drugiej grze. 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1590436388

    @Asamer w takim razie dobrze, że jej nie ma.


    Ba dum tsss :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1590437335

    @konewko w przypadku gier które zaoferowano w plusie uważam że jak ktoś sprzeda za 30zł to i tak jest dobrze. No bo racja, niektórzy plusa nie mają bo jest im niepotrzebny. Ale za gre ktora ma sie za darmo żądać 50zł to jest dla mnie Januszowsky business. 

    I chyba też nie zdradzę jakiejś wielkiej tajemnicy że są na tym portalu osoby które grami wymieniać się nie chcą z normalnej oszczędności a pragną tylko się wzbogacić na nich poprostu nimi handlując. Jak to w Polsce. Niema lepszego portalu do wymiany gier niż ten tutaj, sprzedać tez mi sie na nim udalo co nieco, ale cos kupic w uczciwej cenie jest juz ciezej. Trzeba weszyc okazje i miec szybki internet :) pozdro dla normalnych graczy a nie businesowych wyjadaczy. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1590439324

    Coś  mi się wydaje że będzie z tym CODEM tak jak parę miesięcy temu z Pesem. 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1590440902

    @kryjab20

    Moim zdaniem gra magicznie nie traci na wartości jak wyląduje w PS+. Dopóki duża ilość ofert nie spadnie z ceny z uwagi na pojawienie się danej gry w abonamencie to nie widzę powodu bym sam z siebie miał obniżać jej cenę. Masa ludzi nie ma PS+ i taki ktoś jest skłonny skorzystać z oferty z ceną, za jaką dana gra jest wystawiona przed pojawieniem się w abonamencie. Mnie się udało pozbyć każdą grę, którą dodali do PS+ za taką cenę, jaką wyznaczyłem zanim trafiła do usługi. Mało tego - transakcje odbywały się w czasie, gdy te gry akurat były w ofercie PS+. I ani ja nie czuję nie Januszem, ani nie uważam, że ktoś dał z siebie zrobić jelenia.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1590442217

    @mastahluc

    Fair enough.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1590562314

    No niestety chyba nie będzie 2+1.

    Reklama PS Plus.

    (Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1590563422

    @eMRom

    Ten filmik wygląda jak typowy fake. Jeszcze trwa całe 6 sekund.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1590564275

    @Zurek fajna muzyczka jest. Puściłem loopa na 15 minut i pierdolca prawie dostałem :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1590564329

    @konewko

    Ja bym po minucie dostał ^^

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1590586751

    A ja jestem ofiarą tej całej promocji, nie zamawiajcie PS Plus na rok z media expert, kupilem w poniedzialek i do tej pory nie otrzymalem i walcze ciagle z ich BOK-iem. Nie polecam. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry