Przyciski z pada z PS3/4 w grze na PC.

bigdo

Postów: 117 Wygadany
1555348959

Cześć, od jakiegoś czasu mam problem z przyciskami pada od PS3/4 na PC. Problem w tym, że pojawiają się te od Xboxa. Przetestowałem na kilku grach i w żadnej nie da się tego zmienić w opcjach. W grach z quick time event bywa to mega upierdliwe. Widzę X, a muszę kliknąć kwadrat itd. Moje pytanie: Czy istnieje jakiś sposób, żeby temu zaradzić? Czy zacząć się rozglądać za jakimś padem od Xboxa? Windows 10.

  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1555352842
    Jakiś czas temu dużo odpalałem gierek na PC używając dualshocka 3 z ps3 i jeśli gra pierwotnie wyszła na xboxa to tu nic nie poradzisz bo sama gra wykrywa w twoim przypadku ten joystick jakbyś podłączył ten od xboxa, niejednokrotnie się z tym mierzyłem, ale w żadnej grze nie udało mi się uzyskać takich samych klawiszy jak na ds3 więc masz dwie opcje, albo się przyzwyczaić (u mnie pomogło) albo jednak poszukać pada od xboxa.
    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry