Promocja serwisu - sugestia :)

smOOkWWL Sklep

Postów: 66 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1614593988

Wpadłem na pomysł jak można by spróbować wypromować serwis :)

A mianowicie, mamy iluś tam zarejestrowanych użytkowników, w dzisiejszych czasach wiekszość z nich korzysta z FB, jakby cześc z nich umiesciło na swoim profilu jakis specjalnie do tego stworzony baner np. jestem na wymiengry.pl - zobacz co mam na wymianę :) podklinkowany linkiem polecającym, i dodatkowo mógłby zgarnąć jakaś ilość darmowych wymian, mogło by to ściągnąć do serwisu trochę nowych userów :), taki mi pomysł przyszedł do głowy :)

Ew jakiś konkurs z nagrodami rzeczowymi na polecenia serwisu, ze np. kto w miesiącu marcu wygeneruje ze swojego linku polecającego największa ilośc nowych uzytkowników - wygrywa jakas tam nagrodę, z tym ze uzytkowników aktywnych, np takich którzy w ciągu tego miesiąca zamiescili conajmniej kilka gier na sprzedaż lub wymianę :)

Takie mi o to pomysły przyszły do głowy, co wy sądzicie o tym ?

  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1614594553
    Spoko opcja jednak wydaje mi się że aplikacja na smartphony jeszcze bardziej wypromowalaby stronkę ;) 
    3 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1614600532

    Jest już coś podobnego. Zbierasz punkty ,za każdego użytkownika, który po rejestracji wykupi Premium,

    Wystarczy wejść na swój profil i zakładkę "punkty premium "

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry