Problem ze zmianą hasła PSN

maklo44

Postów: 29 Początkujący
1598421500

Witam. 

Już kilka razy próbowałem i nie dostaje maila do zmiany hasła PSN co można zrobić w takiej sytuacji? 

Z góry dziękuję za pomoc 

  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1598427735

    @maklo44 zadzwoń na infolinię. Kiedyś dzwoniłem i pomogli 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1598431007

    Sprawdzałeś czy wiadomość nie wylądowała w SPAMie? Nie masz literówki w mailu podanym do PSN?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1598451675

    @mastahluc nie ma w spamie ani literówki drugi dzień prubuje i nic. Muszę na infolinię dzwonić. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1598509355

    Daj znać czy udało się odzyskać konto. Miałem ten sam problem w przeciągu 3/4 lat dwa razy, pomógł dopiero kontakt z infolinią.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1616876216

    Mały odkop- ostatnio złapałem wira na chacie i wlazło mi na psn i rozsyłało spam.

    Przeskanowałem antywirem, a panowie z Sony pomogli mi w odzyskaniu konta i w zmianie maila.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1616878071

    @Lysy0800 mówiłem od razu żeby tam dzwonić. Mi się wbili na konto. Zaje.... Kasę z doładowania. Na szczęście nie podpinam karty płatniczej tylko kupuje zdrapki. Na infolinii wszystko ogarnęli do fazy początkowej. Od tamtej pory weryfikacja 2 etapowa i finito 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry