Problem z zawartością dodatkową Assasin"s Creed Valhalla

Cichy132

Postów: 4 Nowicjusz
1713628598

Cześć. Kupiłem na platformie Epic Games grę Assasin's Creed Complete Edition Valhalla. Zainstalowałem grę 47 GB, później na Ubisoft Connect pobrała się aktualizacja 150 GB. Jak uruchamiam grę, to nie wyświetla się zawartość dodatkowa. Jedynie podstawowa gra. W Ubisoft Connect jak wchodzę w "Zarządzaj DLC". to wyświetlają się wszystkie DLC i zawartość dodatkowa do tej gry. W grze wchodzę w "Sklep" później "Dodatki" to przy wszystkich DLC i pakietach wyświetla się "Zainstaluj" ale jak klikam, to nic się nie dzieje. Odinstalowałem grę i nadal jest to samo. Bardzo proszę o pomoc co mógłbym jeszcze zrobić w takiej sytuacji.


Kontaktowałem się w tej sprawie równocześnie ze Wsparciem Technicznym z Epic Games i Ubisoft ( czekam czwarty dzień na jakąkolwiek odpowiedź na moje zgłoszenie). Zrobiłem wszystko co proponowała osoba ze wsparcia Epic Games i problem nadal występuje. Ostatecznie stanęło na tym, że osoba, z którą rozmawiałem stwierdziła, iż Oni nie są w stanie nic zrobić i mam się kontaktować ze Wsparciem z Ubisoft. 


Przeinstalowałem grę (chyba z 5 razy), uruchamiałem jako administrator Epic Games, Ubisoft Connect i samą grę z pulpitu. Usuwałem folder "webcache" w Epic Games Launcher. Weryfikowałem pliki za pomocą Ubisoft Connect. Ciągle występuje problem. Może miałby ktoś z Was jakiś pomysł co jeszcze mógłbym zrobić? A może, ktoś miał taki lub podobny problem, niekoniecznie z AC Valhalla. 

  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1713635821

    Z tego co wiem,to dlc chyba odblokowuje się po jakimś czasie przejścia fabuły jak w wiedźminie,ale mogę się mylix

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1713636904

    @Piksel091 Dzięki za odpowiedź na mój post. Faktycznie jest coś takiego, że niektóre DLC pojawiają się w trakcie gry. W edycji Complete Edition jest między innymi "Pakiet Berserka", który dodaje zestaw wyposażenia, pakiet dla osady i pakiet dla łodzi. To wyposażenie powinno być dostępne od razu... 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1713639163

    @Cichy132 to może jest w jakiejś skrzyni,nie wiem jak to działa w valhalli bo za nią nie przepadam,3 podejścia robiłem i to nie dla mnie 🤷‍♂️ale to jest na gry-online napisane więc...

    "Gra automatycznie przekazuje wszystkie przedmioty posiadaczom edycji Ultimate. Dojdzie do tego niedługo po rozpoczęciu gry. Nie musisz ich odbierać z poziomu wbudowanego sklepu."

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1713640243

    @Cichy132 kolega @Piksel091 może mieć rację - na Reddit można przeczytać, co następuje: "They are Included if you buy the Complete edition. You need to start the Respective Missions in the game to start the DLC ( season Pass ) and Unlock the Maps".


    Kolejni użytkownicy potwierdzają, że podczas gry, gdy wykonasz pewne czynności, to zawartość się odblokowuje. Tutaj cały wątek: https://www.reddit.com/r/AssassinsCreedValhala/comments/1ahvvcn/need_help_with_ac_valhalla_complete_edition/

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1713640832

    @Ratnay po przejściu prologu,kiedy pokaże się napis z tytułem gry wtedy powinno się odblokować,nikt nie powiedział że będzie łatwo na początku 😅 

    To tak jakby zacząć grać w Diablo czy hmm... Lola 🤔i mieć na początku cały ekwipunek na Maxa.Niby można,ale gdzie frajda

    Ja wiem że niektórzy tak graja i mają z tego frajde bo grają dla frajdy,ale dla mnie osobiście największą frajda jest samemu zdobywanie ekwipunku i szukanie lepszych itemów niż dostać coś na start

    To moje zdanie,ale szanuje ludzi co mają inny tok rozumowania 😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1713644855

    Hymm, dzięki wielkie za Wasze podpowiedzi. Co prawda nie doszedłem jeszcze do końca prologu. Wezmę się za to i sprawdzę. Ogólnie to nie zależy mi jakoś szczególnie na tym dodatkowym eq, bo zaraz pewnie i tak zdobywa się coś lepszego. Co innego jeśli chodzi o DLC i dodatkowe aktywności fabularne. Po prostu myślałem, że coś podziało się nie tak jak trzeba po zakupie na platformie Ubisoftu albo Epic Games, bo AC Odyssey też mam Complete Edition i tam od samego początku było już wszystko dodane. Poza tym w Valhalli w menu po wejściu w zakładkę "Sklep" przy każdej z zawartości dodatkowej mam "Zainstaluj" (zamieszczam ss w załączniku). W Odyssey jak robię to samo, to wyświetla się "Zainstalowane". (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1713679125

    Wszystko w porządku, może taka była wizja Ubisoftu. Będziesz widzieć zainstaluj przy dodatkach ale one są zainstalowane. Właśnie włączyłem grę i sprawdziłem, też mam tak samo. Przy dodatkach mam napisane zainstaluj ale mam też dostęp do nich w grze. Jak przeglądałem sklep to tego co nie miałem, zamiast zainstaluj była cena.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1713680877

    Dzisiaj pograłem dłużej i faktycznie wszystko jest w porządku. Trochę mnie to wszystko zmyliło, bo po prostu w Odyssey było trochę inaczej. Mój problem został rozwiązany. Dziękuję bardzo Wam wszystkim za zainteresowanie i pomoc :) 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1713689581

    @Cichy132 nie ma sprawy! Udanej gry 🎮

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1713716305

    @Cichy132 gram właśnie w origins na ps5 i też jest wszystko dostępne od początku,więc nie dziwię ci się że się przejales;)

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry