problem z dualsense

LelumPolelum96

Postów: 2 Nowicjusz
1649015972

Witam, dziś zauważyłem ze podczas ruchu prawym analogiem w lewo, lewy trigger sam się minimalnie lekko wciska, nie ma też on żadnej martwej strefy, wystarczy ze lekko dotknę go palcem i już łapie. Zestaw z konsolą kupiłem około miesiąc temu, przeszedłem horizona i nawet tego błędu nie zauważyłem, ale dziś odpaliłem observer i co chwile samo zoomuje obraz, bo lewy trigger za to odpowiada, tak samo w fifie w menu wariuje. Sprawdzałem to w internetowym testerze, wrzucam screena. Miał ktoś taki problem? Zostaje tylko oddać na gawrancje?(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1649049403

    Pewnie samemu mozna cos zdzialac ale lepiej oddac na gwarancje zeby bardziej nie popsuc

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1649184051

    Skoro jest już temat to dodam swój problem a w zasadzie dwa, pierwszy dość podobny lewy analog mi ucieka i to już kwestia zużycia, pytanie brzmi czy wystarczy  wymienić analoga czy z elektronika tez może być problem i sam nowy „plastik” nie  pomoże. I druga sprawa nie za każdym razem da się włączyć konsole padem, nie chce się sparować jakby i muszę pilotem od tv wyłączać konsole, podłączyć pada kablem i dopiero wtedy odpala za pomocą kontrolera, podejrzewam ze winna jest opcja obsługi konsoli za pomocą pilota od tv, pytanie czy da sie jakoś wyłączyć te opcje czy inaczej zaradzić na to 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1649187031

    Co to się dzieje z nowymi sprzętami... Masakra... Taka padaka, lipa, nie dorobione czy o co chodzi. Mam 2 pady z ps4 od premiery tej konsoli... Dość mocno katowane (nie mylić z rzucane, kopane itd.) i do dziś oprócz dość mocno wytartych analogów nic im nie dolega... Nooo 😁 czasem przypadkiem przyciąganie ziemskie wzięło górę, ale to i tak nic 😀

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1649196315

    @Marcinek3331 pad ps4 jest prostszy w budowie i posiada mniej mechanizmow skaldajacych siez drobnych czesci pad od ps5 ma te trigery wiec pewnie wada produkcyjna lub przy uderzeniu niefortunnie cos sie w srodku stalo zdarza sie ;)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1649320402

    @Marcinek3331 Nie wychwalałbym tak padów od ps4, bo one też nie były idealne. Przez 5 lat użytkowania żaden co prawda nie padł definitywnie, ale posiadam 3 pady i każdy ma jakąś wadę. W jednym driftuje lewy analog w drugim prawy analog  a w trzecim wciśniete L3 przerywa i w zależności od tego w jaką grę grałem dobierałem odpowiedniego pada. W ps5 analog zaczął driftować po roku. Dualsense co prawda konstrukcję ma bardziej zaawansowaną i adaptacyjne triggery powodują nowe problemy, ale same analogi z tego co wiem są takie same jak w dualshockach

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1649389899

    @qbavspo ja tam nie wychwalam, ale według mnie lepszy. Przez 5 lat napierdzielałem w gry różne dość mocno i oprócz wytartych analogów nic im nie dolega 😀 . No ale nie będziemy się kłócić kogo pad dłużej wytrzymuje 😂

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1650017855
    Odesłałem go na gwarancji, właśnie przyszedł nowy ale w tym to prawy analog tak świruje że jego też odsyłam... tragedia z tymi padami.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1652696780

    Witam, podbijam temat otóż od 2/3-ech dni prawy analog w Dualsense sam obraca kamerę w grze, lewą stronę, i nie chcę aby bardziej coś się popsuło, i mam pytanie konsola razem z padem została zakupiona w euro agd, i czy mam zanieść tego pada do sklepu i zgłosić gwarancję czy co? 😄

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1652703933

    Pytanie czy chcesz go reklamować z gwarancji czy z rekojmi.

    Jeśli nie minął od zakupu rok to pada reklamujesz z gwarancji i dzwonisz do Playstation (oni wysylaja kuriera)

    Jeśli pad ma ponad rok to podpada pod rękojmię i wtedy zgłaszasz się do sprzedawcy czyli sklepu (dzwoń na infolinię, najprawdopodobniej też przyślą kuriera)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1652707477

    @qbavspopad jest na gwarancji, jeszcze z 6 miesięcy. Masz może nr do tego PlayStation? 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry