Problem z Dualsense

Temat zamknięty

Medusa

Postów: 16 Początkujący
1722411268

Cześć wszystkim, chciałbym się podzielić ze swoim problemem, z jakim przytrafił mi się z Dualsens na konsole PlayStation 5, Otóż jestem w posiadaniu dwóch padów jeden biały drugi czarny ten biały działa poprawnie bez żadnych problemów do każdej gierki, ten czarny to ma taki problem że jak gram w GTA V i naciskam L1 uruchamia się w MEN-u broni, to prawym analogiem nie mogę wybrać broni muszę wybierać panelem dotykowym, Gdy wyłączę i włączę pada problem znika na dosłownie 30 s i znowu ten sam problem pojawia się że nie mogę wybrać broni, czyli L1 i prawy analog, na innych grach ten czarny pad tego problemu nie ma, tylko w GTA, a chciałbym dodać że biały pad jak gram w Grand Theft Auto V tego problemu w ogóle nie ma, wszystko normalnie śmiga, to do dopiero ciekawostka?:)

W tym czarnym padzie jeżeli chodzi o analogii nic nie driftuje wszystko działa poprawnie, natomiast jeżeli chodzi o gwarancje już dawno minęła, nie wiem czy tego pada wysłać gdzieś do serwisu aby sprawdzili co mu dolega, reset pada nic nie daje, próbowałem:), może ktoś z was miał lub ma podobny problem, czekam na pomoc od was pozdrawiam.

  •  
    Postów: 381 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1722605930

    Tu raczej wyjątki z grami nic nie robią. Pad do serwisu. Kiedyś mialem

    tak z Uncharted na PS4 - niby tylko w tej grze - ale Pad i tak do naprawy. Analog wymieniony i wszystko działało jak należy 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 179 Bywalec
    1722973576

    Sprawdz prawidłowość działania wszystkich przycisków i analogów tutaj https://hardwaretester.com/gamepad
    Musisz tylko połączyć pada z komputerem kablem USB i zaraz będziesz wiedział czy wina jest po stronie pada.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1723204271

    DualSense został wysłany 8 dni temu do serwisu, dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry