Poradźcie - Days Gone wymiana

KillerCroc

Postów: 2 Nowicjusz
1557745421

Cześć, mam na wymianę nową, jeszcze zafoliowaną Days Gone PL i zastanawiam się czy wymienić na Red Dead Redemption 2 + Ghost Recon Wildlands. Opłaca się wymieniać nówkę, czy folia nie podnosi wartości w przypadku wymian? Co by bardziej doświadczeni koledzy zrobili? 

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557745850

    Dla ciebie nówka to moim zdaniem gorsza sprawa bo sztucznie podnosi wartość gry i jeżeli porównujesz twoją grę z tym co byś chciał od kogoś dostać to ciężko będzie znaleźć kontrahenta.

    Wg mnie jakby ktoś chciał nówkę to by po prostu sobie kupił, raczej nie będzie szukał na wymianę bo i tak nic to ze sobą nie niesie.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1557747417

    A z drugiej strony nie prowadzisz sklepu a coraz więcej ich tutaj tylko dla własnej przyjemności wnioskuję. Więc bierz jeżeli chcesz ograć te tytuły, a stratny nie bd praktycznie. Rdr2 dla fabuły polecam :) 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1557749604

    Ja zawsze uprawiam politykę, że jeśli gra jest używana (odfoliowana) to dla mnie jest warta maksymalnie 2/3 średniej obecnej ceny. Na przykład: nowa gra X kosztuje teraz 100 zl. Ja ją odpsprzedaję za maksymalnie 66 zl z wysyłką. 


    Jeżeli mam coś nowego w folii to sprzedaję po nieco niższej cenie niż w sklepach. Na przykład: gra X kosztuje 100 zl. Ja ją sprzedam za 90 zł z wysyłką. 


    Nowe Days Gone za używane RDR2 plus Wildlands wydaje się spoko. Jesteś stratny niewiele.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1557751090

    W sumie to już brakowało mi takich tematów, w których to ktoś chce, aby inna osoba zadecydowała co jest dla niego lepsze :)

    + ewentualnie policzyła tzn żeby ktoś sprawdził za niego co ile kosztuje :D


    Btw. Gra w folii może być max 20 zł droższa od używanego egzemplarza. (chyba, że jest jakiś wartościowy kod dlc w środku albo specjalne wydanie to inna para kaloszy).

    Kupiłem ostatnio używanego Spyro za 90 zł, a nowy chodzi po 110.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1557763614

    Nie chodziło mi żeby ktoś posprawdzał za mnie co ile kosztuje, ale po prostu po koleżeńsku doradził i pomógł rozwiać wątpliwości :P Dziękuję Panowie, lub/i Panie za pomoc w podjęciu decyzji ;P

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry