Pomysł na rozwinięcie platformy

Friendly

Postów: 7 Nowicjusz
1709982621

Witam. Przychodzę z luźnym pomysłem do udoskonalenia platformy. Jak oczywiście będzie kiedyś taka możliwość, proponuję zrobić kategorie do gier dla danych paltform (np. Playstation 5 - kategoria horror/akcja/przygoda itp.). Byłoby to o tyle pomocne dla graczy, którzy nie mają konkretnej gry w glowie, ale poszumuja w danym gatunku. Na pewno skroci czas poszukiwan przed kilkadziesiat stron przeróżnych ogloszen. Sam osobiście polecam innym ta stronkę i mam nadzieję, że będzie się rozwijać:)

Pozdrawiam 

  •  
    Postów: 44 Gaduła
    1709986594

    Nie zda egzaminu,bo np takie GTA czy wiedźmina lub cyberpunka do jakiej kategorii?

    Dla jednych to fps,dla innych RPG,a jeszcze innych typowa gra akcji albo zwykły Sandbox

    Zobacz na alledrogo jak są posegregowane

    Jeden da kilka kategorii pod jedną grę,drugi tylko jedna która nie ma z tym gatunkiem nic wspólnego i szukaj wiatru w polu...

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1710012027

    Jest wiele portali o tematyce gier i tam często występuje podział na gatunki, więc znaleźć coś dla siebie można na zewnątrz — czy nawet bezpośrednio w cyfrowych sklepach z grami. Dla nas jako użytkowników byłoby to jedynie utrudnienie przy wystawianiu, a dla zespołu zapewne trochę dodatkowej pracy, która niewiele wniesie. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1710022905

    W tutejszej Bazie Gier jest juz jak najbardziej taki podzial. Wystarczy spojrzec na ramke po lewej stronie w bazie lub po prostu opis kazdej gry, gdzie gatunek jest sprecyzowany.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1710080422

    O, faktycznie. Funkcja tak nieprzydatna, że nie zwróciłem na nią uwagi, choć mam tu konto od beta testów. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1710149907

    @AdamK Masakra, też dopiero zauważyłem że jest segregacja gatunkowa ^^

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry