Pomysł na dział poświęcony szukaniu "Znajomych do Gier"

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 2 Nowicjusz
1553990928

Hej !

W świetle ostatnich tygodni i uruchomieniu nowego , fantastycznego serwisu do wymieniania się grami oprócz pisania o ulubionych tytułach oraz sprzęcie uważam, że dobrym pomysłem byłoby dodanie nowej zakładki na forum dla osób poszukujących znajomych do wszelakich gier na konsole i PC.Patrząc na forum widzę, że strona stara się być lepszym GT a tego mi tam zawsze brakowało, by byłą opcja aby móc znaleźć osobę do zwykłego pogrania i spędzenia czasu niż do wbicia trofek. Wydaje mi się że, takie rozwiązanie jeszcze bardziej by zacieśniło znajomości między użytkownikowi i dało FUN !


Co o tym sądzicie? Osobiście wydaje mi się to bardzo fajnym pomysłem ale zdaje sobie sprawę z wysiłku który musi pójść na zaaplikowanie takiej opcji jak i samo zaangażowanie użytkowników może być niskie i niewarte włożonego wysiłku.

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554012516

    Dziękujemy za sugestię. Oczywiście forum zostanie jeszcze rozbudowane, więc weźmiemy ten pomysł pod uwagę. Po prostu na ten moment skupiamy się na najważniejszych aspektach i na tym, żeby serwis funkcjonował jak najlepiej. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1554055678

    @BomBon Świetny pomysł :) Dodamy nowy dział w kategorii Gry na forum. Liczę, że będziesz pierwszym aktywnym uczestnikiem dyskusji! :P

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1554062070
    Moim zdaniem to jest dobry pomysł mam nadzieję że Admin to sobie zanotuje.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554067612

    A jak będzie z tym tematem dla kolekcjonerów? :v

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1554072883

    @BomBon @Mati92 Dodaliśmy na forum w dziale Gry, kategorie "Wspólna gra". Zapraszam wszystkich do aktywności :)

    @dawid2601 A dokładniej jaką kategorię masz na myśli? Musiała mi umknąć dyskusja na ten temat. Jeśli możesz opisz proszę dokładniej co byś w niej widział. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554101488

    @andreo.spc Może nie kategorię, ale zwyczajnie temat w stylu oddam, przyjmę tzn. mam na myśli założenie tematu, w którym będzie można napisać np. kupię figurki z serii Assassin's Creed itp. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1554105387

    @andreo.spc myślę , że chodzi o coś w stylu „giełda” czyli kategorie kupię , sprzedam , wymienię z akcesoriami , konsolami czy  kolekcjonerką.

    Też o tym pisałem już wcześniej.

    Wiem , wiem odpisałeś wtedy :-) Dodacie to jak ogarniecie ważniejsze sprawy. Rozumie to i nie ponaglam :-)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554110963

    @maciek4281 Konsol itp. nie miałem na myśli, bo widziałem, że już była mowa gdzieś o sprzęcie. Bardziej chodziło mi o figurki, steelbooki i takie pierdołka. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1554111336

    @andreo.spc Chodzi pewnie o ogólny dział z reklamami, o którym pisaliśmy jakiś czas temu :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry