Pomoc dla początkującego w papierowych RPG.

kubastory9

Postów: 1 Nowicjusz
1570490373

Witajcie gracze, pytanie mam raczej nie dzisiejsze, ale być może są tu jacyś starzy wyjadacze papierowych RPG i mogli by wspomóc kompletnie w tych sprawach zielonego, chcącego rozpacząć swoją przygodę z tym o to rodzajem rozrywki, człowieka, którego niestety ominął cały hype, istniejący na tego typu gry jeszcze dwie dekady temu.


Jeśli ktokolwiek obeznany w tym temacie  mógłby wytłumaczyć i polecić najlepiej jak najmniej skomplikowaną i przystępną grę z tego gatunku na początek, to byłbym niezmiernie wdzięczny. Z góry mówię że rolę Game Mastera przybrałbym ja, ponieważ moi znajomi są niestety mniej obeznani w sprawach fantasy ode mnie. Liczę na waszą pomoc! 

    Brak odpowiedzi


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry