Podziękowania!

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 122 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552253815

Chciałbym podziękować ekipie wymiengry.pl za mozliwosc uczestniczenia w beta testach i userowi @sullivan_1989 za usuniecie konta z guwnotrade :)

Życzę samych sukcesów!



  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552267682

    Niestety smród z GT dotarł aż tu - pan ze Sztabina się zarejestrował. Wiem bo dostałem już od niego dwie "świetne" oferty =_=* 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1552270242

    @Minuta1985 O co chodzi z panem ze Sztabina? Jakiś przekręt, na który warto uważać?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552274568

    @Kuba Chodzi o pana o nicku Gracz1987. Gość prowadzi handel grami przez różne serwisy i poluje na jeleni, którym wciska maksymalnie niekorzystne wymiany. Większość użytkowników zna go i od razu wrzuca na czarną listę ale facet poluje na tych mniej ogarniętych. Oszustem raczej nie jest ale takim typowym Januszem biznesu, składającym oferty typu jego Wiedźmin za mojego Residenta 2 Remake. Czyli jego gra warta 80 zł za moją wartą 180 zł. Finansowo zawsze musi wyjść na jego stronę, nigdy nie wymienisz z nim gry o podobnej wartości bo albo będzie chciał dopłaty albo dorzucenia przez ciebie jeszcze jednej gry. Kupować od niego gier też nie ma sensu bo często za używki woła sobie więcej niż kosztują nówki w sklepach. Taki z niego łapserdak.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552285499

    @Minuta1985 Dzięki za info. Takie osoby najlepiej od razu wrzucić sobie na Czarną Listę. 

    @hajpero Luzik. Tak się właśnie zastanawiałem, czy bez problemu się wykasowało, czy będę musiał to robić jeszcze parę razy :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552286270

    Przynajmniej nie zmienia cyferek w nicku, żebyśmy mogli go poznać, łaskawca. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552295241

    @dawid2601 , ale mimo wszystko kolega ze Sztabina nie do końca jest fair, bo na równie świeżo powstałej konkurencyjnej stronie nie zmienił nawet nicka :)


    p.s Witam wszystkich :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552296175

    Również witka 4all. Mam nadzieję, że przesiadka z GT w końcu zaowocuje prawidłową pracą serwisu na długie lata.

    Właśnie, jak usunąć z tamtąd konto?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552296563

    @vaGRAnt Napisz do mnie PW na GT (ten sam login) - zajmę się tym :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552297171

    @sullivan_1989 poszło.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552298534

    Ja też bym chciał skasować konto z GT. Strach się logować :( Smutny koniec...

    @sullivan_1989 Poszło priv.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry