Plants vs zombie garden warfare 2 jak się mają serwery?

kryjab20

Postów: 311 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1603807335

Moje pytanie do grających w plants vs zombie garden warfare 2. Ostatnio ta gra jest w promce na psn i zastanawiam się nad kupnem ale obawiam się że nie będę miał z kim grać bo serwery z racji tego że jest już nowsza odsłona tej serii będą świeciec pustkami. Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja? 

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1603810290

    Jeśli nikt nie da odpowiedzi to mogę pobrać i zobaczyć jak sprawa wygląda z multi.

    Ewentualnie, jeśli Ci się kalkuluje (nie wiem jaka jest cena w obecnej promce) to możesz sam sprawdzić na EA Play, bo znajduje się tam Garden Warfare 2.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 311 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1603814759

    Na 30zł jest przecenione. Nie wiem nawet co to EA play. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1603818125

    EA Play to taka usługa. Pobierasz aplikację z PlayStation Store, kupujesz abonament za 15 zł/msc lub 80 zł/rok i grasz w dostępne tam gry przez wybrany okres czasu. Jest ich tam kilkanaście.

    Ale jak samo Plants vs. Zombie kosztuje 30 zł to sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto wydawać 15 zł na sprawdzenie 😉

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 311 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1603819202

    @Asamer no spoko oferta. Aż takim sknera nie jestem 15zl mogę wydać :) w sumie jeszcze w unravel chciałem zawsze pograć. Dzięki za podpowiedź! 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 44 Gaduła
    1603821590

    U mnie młody próbował w to grać jakoś latem i były prawie zupełne pustki. W tym nowym jest lepiej, ale też w niektórych godzinach trochę przymiera 


    Obie gry są w EA Access.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry